MSI GE62 2QE-051XPL promocja 2018

Cena3799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Apollo.pl

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GE62 2QE-051XPL
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
System operacyjny brak systemu
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB

Opis

laptop MSI GE62 Apache 4K tworzony dla graczy Procesor Intel Core i7 Niesamowita produktywność Skylake to kryptonim nowego procesora 6 generacji. Wszystkie najszczególniej wymagające zadania – obsługa grafiki HD i 3D, wielozadaniowość i multimedia – są przetwarzane przez procesory Intel Core i5 szóstej generacji w sposób, który zauważysz i poczujesz.

Szósta generacja procesorów Intel bazuje na 14nm mikro-architekturze Skylake. Komputery bazujące na tym innowacyjnym rozwiązaniu charakteryzują się istotnie niższym poborem energii, gwarantując równocześnie wyższą efektywność, w porównaniu z procesorami poprzedniej generacji.

Wkrocz do świata wspaniałego gamingu z kartą GeForce GTX perfekcyjne efekty graficzne Model GeForce GTX stanowi szczytowe osiągnięcie w dziedzinie gamingu PC, oferując takie zaawansowane technologie NVIDIA, jak PhysX, TXAA i GeForce Experience i zapewniając w rezultacie wysoką jakość wrażeń w trakcie rozgrywki.

Dzięki niesamowitej energooszczędności i progresywnej technologii NVIDIA Battery Boost, możesz dzisiaj grać na zasilaniu akumulatorowym choćby dwukrotnie dłużej w przypadku rozwiązań graficznych poprzedniej generacji.

Matryca LED Najwyższa jakość obrazu Matryca z technologią LED - gwarantuje większe nasycenie barw i jasność, co w efekcie przekłada się to na wyższą jakość wyświetlanego obrazu i żywsze odcienie. Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania.

Diody LED nie zawierają rtęci, co pozwala na ich ponowne przetworzenie i organiczną utylizację. Diody LED umożliwiają ulepszone sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając stanowczo wysoki współczynnik kontrastu.

idealne odwzorowanie odcieni to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie. Technika Bluetooth komfortowa łączność bezprzewodowa Bluetooth pozwoli na bezprzewodową podmianę plików i łączność między komputerem, a innymi urządzeniami, np.

telefonem komórkowym, klawiaturą, myszką, słuchawkami, czy innym komputerem. Cyfrowe złącze HDMI Przesyłanie obrazu w najkorzystniejszej jakości Dzięki zamontowanemu złączu HDMI masz możliwość oglądania filmów, a także fotografii w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na dużym ekranie przy wykorzystaniu projektora.

Cyfrowy przekaz zagwarantuje najwyższą jakość obrazu i nie samowite efekty wizualne. Szybki port USB 3.0 10-krotnie wyższa szybkość transferu plików nieskomplikowane i szybkie przenoszenie danych pomiędzy Twoim laptopem a innymi urządzeniami jest osiągalne dzięki interfejsowi USB 3.0.

Jego wykorzystanie gwarantuje nawet 10-krotnie wyższą szybkość transferu plików i niezwłoczne kopiowanie wielkich plików multimedialnych oraz bezproblemowe połączenie urządzeń peryferyjnych oferujących funkcje audio i video.