Sony VAIO SVF1521G6EW promocja 2018

Cena2537.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta SVF1521G6EW
Przekątna ekranu 15.5 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 8
Pamięć RAM 1 GB

Opis

Model notebooka sony svf15 ma w zależności od wybranej konfiguracji występuje w dwóch odrębnych kolorystykach: czarnej i białej. Biała obudowa już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok, korzystnie współgra z czarnym błyszczącym bezelem (ramką matrycy) i czarną dolną częścią obudowy. Całość tworzy naprawdę piękną kompozycję. Cała pokrywa tworzona jest z wysokiej jakości, nieelastycznego plastiku. Dolna cześć pokrywy jest dość cienka jak na laptop 15 calowy w którym zamontowano napęd.

Wielkość laptopa obrazuje poniższy schemat: górna część klapy ma grubość 7mm. Rozmiary notebook po złożeniu 380 x 260 x 26mm i waga zaledwie 2,3kg. Całość jest szczególnie poprawnie dobrana. Plastiki są gładkie, bez żadnych nacięć, brak porowatości - a więc prosto utrzymać laptop w czystości.

W notebookie użyto najistotniej lubiane porty i wyjścia. Jak na japońskiego producenta przystało, Vaio zastosowało porty usb z możliwością ładowania smartfona albo tabletu nawet przy wyłączonym sprzęcie. Z przodu pokrywy odszukamy czytnik kart SD. Prawa cześć laptopa Sony Vaio SVF15 ma dwa porty USB 2.0 i napęd optyczny (na ogół to nagrywarka DVD SuperMulti, rzadziej to napęd Blu-Ray). Z lewej strony laptopa odszukamy dwa porty USB 3.0, gniazda audio, HDMI, LAN, gniazdo zasilania i blokada Kensington.

Kensington to światowej klasy lider w produkcji zabezpieczeń do laptopów, tabletów i smartfonów. Zabezpieczenia tej firmy można znaleźć u wszelkich czołowych producentów laptopów (HP, Sony Vaio, Apple, Asus)

Vaio SVF15 jako jeden z nielicznych modeli posiada białą klawiaturę. Klawiatura wyjątkowo miękkie klawisze które sprawiają, iż długa praca na tym notebookie nie męczy dłoni. Minusem tej klawiatury są pomniejszone klawisze strzałek, możemy się jednak radować całkowitą funkcjonalnością klawiatury numerycznej. W niektórych modelach tego laptopa możemy spotkać podświetlaną klawiaturę. Podświetlenie można włączać i wyłączać.

Większość modeli Sony posiada TouchPad bez klawiszy. Płytka dotykowa jest nierozłączną częścią całego pulpitu. Klawisze zajmują mniej więcej powierzchnię jednej trzeciej dolnej części całego Touchpada. Dostarczone sterowniki całkowitą personalizację urządzenia oraz gwarantują wsparcie dla obsługi gestów i "puknięć" najnowszego systemu Windows 10.

producent dla tego modelu przewidział dwie rozdzielczości matrycy 1366x768, i rozdzielczość FullHD 1920x1080.
Obie matryce charakteryzują się powierzchnią lśniącą która odzwierciedla nadzwyczajnie ponadto subtelnie odbija światło. Na pochwałę zasługują kąty widzenia które dzięki lustrzanej powierzchni są szersze typowo.

Sony SVF to szczególnie uniwersalna konfiguracja. Każdy użytkownik wybierze stosowny model dla siebie. Odszukamy modele z procesorami dwurdzeniowymi Pentium 987 i zintegrowaną grafiką, które kosztują niecałe dwa tysiące. W naszym sklepie można też wynajdzieć konfigurację z procesorem intel i7, kartą graficzną GeForce GT 740M,, a także dyskiem SSD. Taka konfiguracja to już naprawdę ucieszy każdego projektanta, czy konstruktora.

Model VAIO SVF15 powstał z myślą o skutecznym odtwarzaniu multimediów. Charakteryzuje się wykwintnym, surowym wyglądem, którego przejawem są między innymi zaokrąglone narożniki i wycinane diamentem logo VAIO.

Wszystkie notebooki VAIO wyekwipowane są w progresywną technikę NFC, która zezwala na szybkie przesyłanie adresów URL i ułatwia łączenie urządzeń Bluetooth. Parowanie notebooka VAIO Fit z głośnikami albo słuchawkami z technologią NFC sprowadza się do prostego zetknięcia urządzeń - bez stosowania jakichkolwiek kabli czy zmiany ustawień.

System dźwięku Sony ClearAudio+ zapewnia precyzję brzmienia, od głębokich basów po najwyższe dźwięki. W tym modelu wynajdziemy dwa głośniki zamocowane z przodu laptopa oraz subwoofer.
Do wyboru są cztery ustawienia tego trybu, które można modyfikować przy użyciu wbudowanego korektora.

Wyposażenie nowych laptopów obejmuje również kamerę internetową z przetwornikiem obrazu CMOS "Exmor R for PC", gwarantującym ostry obraz HD choćby w ciemnych pomieszczeniach.

Świat laptopów to polski lider na rynku w sprzedaży notebooków firmy sony Vaio. Posiadamy pełną gamę konfiguracji sprzętowej. Ceny które oferujemy na sprzęt producenta Sony Vaio prezentowany na naszych stronach internetowych stanowią najpełniejszą ofertę dostępną w Polsce.