Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 20x50 + DARMOWY TRANSPORT!, DO-1507 promocja 2019

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 20 x
Średnica obiektywu 50 mm

Opis

To ergonomiczne urządzenie optyczne o pokaźnym, 20-krotnym powiększeniu powstało z myślą o dziennych obserwacjach odległych obiektów. Urządzenie zapewnia niezapomniane wrażenia dzięki obfitemu zbliżeniu wybranego punktu, jednak by zachować nieruchomy obraz należy zastosować statywu. Dlatego model ten przeznaczony jest typowo dla osób, które preferują statyczne obserwacje wybranych obiektów.

To dobra lornetka turystyczna, która zezwala na miłośnikom przyrody prowadzenie obserwacji ornitologicznych, pozwala podglądać życie dzikich zwierząt, choćby tych niewielkich
i najistotniej płochliwych, znajdujących się w obszernej odległości od stanowiska obserwacyjnego. Na dodatek w górach, nad morzem bądź nad jeziorem dzięki trafnie znacznemu zwiększeniu odległe punkty na horyzoncie są istotne widoczne.
korzystne atrybuty obrazu lornetka zawdzięcza skrupulatnie wykonanemu systemowi optycznemu Porro oraz wysokiej jakości soczewkom. Obfite rozszerzenia zniżają jasności obrazu, dlatego najlepiej prowadzić obserwację w ciągu dnia. Właściwie dopasowane parametry zapewniają kontrastowy i jasny obraz, o niezwykle dobrej rozdzielczości. Odpowiednio wyprofilowany tubus otoczony gumową powłoką chroniącą przed uszkodzeniami pozwala pewnie trzymać lornetkę w rąk. W pakiecie znajdują się pokrywki na obiektyw i okulary, ergonomiczny pokrowiec i pasek.

Podstawowe zalety lornetki:
  • znikoma waga
  • wyjątkowo spore rozszerzenie
  • prawidłowy i istotny obraz
  • Tubus pokryty miękką gumą
najkorzystniejszy dobór dla sympatyków znacznych zbliżeń. Oferowana
w niezwykle niskiej cenie, mająca bardzo korzystne atrybuty lornetka Optical Voyager 20x50 jest niedościgniona, jeżeli chcesz znacznie zobaczyć to, czego nie mogą zobaczyć inni. Zacznij obserwować, zobacz więcej, sprawdź ile frajdy daje wielkie zwiększenie.