Woodica 33. łóżko góralskie ii ozdobne 180x200 promocja 2018

Cena1742.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Woodica

Parametry

Producent:Woodica
Kategoria:Łóżka
Wymiary 180 x 200 cm

Opis

typowy dla autentycznych mebli ludowych kształt wezgłowia i błyskotliwe motywy góralskie nadają łóżku specyficzny charakter.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy lite drewno sosnowe. Fronty łóżek realizowane są z drewna bezsęcznego a pozostałe części z selekcjonowanego drewna sęcznego, co daje gwarancję najwyższej jakości.

Łóżko Góralskie jest znakomite do sypialni w stylu folk. Dzięki wykonaniu licznych zdobień, łóżko staje się nie tylko meblem użytkowym,również dekoracją samą w sobie. W łóżkach o szerokościach 140,160,180 i 200cm montowana jest dodatkowa listwa środkowa z dwiema podpierającymi ją nogami. Podane rozmiary łóżek oznaczają rozmiar materaca i stelaża jaki będzie adekwatny do tego łóżka.

Do każdego z naszych łóżek realne jest zamontowanie szuflady pod łóżko. Szuflady mogą być wsuwane po dowolnej stronie łóżka a w sytuacji łóżek o szerokości 140, 160, 180,200 mogą być one zainstalowane po jednej z każdej strony. Szuflady można dokupić w dowolnym momencie ponieważ ich rozmiar jest typowy i dobrany do wszelkich rodzajów łóżek.

Szuflady te występują w trzech wymiarach:

- 100cm x 65cm x 23cm
- 150cm x 65cm x 23cm
- 200cm x 65cm x 23cm

realne jest dokupienie listwy ochronnej do łóżka. Listwa montowana jest do krawędzi bocznej łóżka i stanowi zabezpieczenie przed upadkiem w trakcie snu. Listwa nie wchodzi w skład zestawu.

rodzaje wybarwień
W wersji podstawowej linię Góralską wykonujemy w lakierze półmatowym w odcieniu naturalnej sosny. Jest to typowy kolor dla tej serii. Pierwsze zdjęcie towaru demonstruje właśnie ten kolor. Niezależnie od wybranego rodzaju wybarwienia meble z linii Góralskiej wykonywane są na specjalne zamówienie Klienta.

cena łóżka nie posiada materaca, a także stelaża pod materac (do kupienia osobno).