Łóżko drewniane julia 140x200 marki Magnat - producent mebli drewnianych i materacy promocja 2017

Cena 330.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Meblemagnat

Parametry

Producent:Magnat - producent mebli drewnianych i materacy
Kategoria:Łóżka
Wymiary 140 x 200 cm
Rodzaj drewniane

Opis

dane O PRODUKCIE informacje technicznE Łóżko JULIA Łóżko JULIA wykonane jest w całości z naturalnego drewna sosnowego, co zapewnia wytrzymałą konstrukcję. Ascetyczna forma wspaniale zintegruje się z najróżniejszymi wystrojami wnętrz od konwencjonalnych rozwiązań po innowacyjne.

Mebel perfekcyjnie łączy ze sobą elegancję z przytulnością, gwarantując sypialni wszechstronny charakter. Nieskomplikowana budowa nada pomieszczeniu akcent dekoracyjny, przy zachowaniu łatwości pielęgnacji.

Model JULIAwprowadzi do wnętrza harmonię i idealne warunki do odprężenia. W komplecie znajduje się stelaż elastyczny Agabo wytwarzany z 12 listew brzozowych połączonych taśmą tapicerską. Mebel produkowany jest poprzez wykorzystanie najlepszego gatunku drewna sosnowego i potrójne malowanie lakierami organicznymi.

Jako nieliczni używamy do produkcji lakiery, posiadające atest Państwowego Zakładu Higieny. Lakiery wykorzystane przez nas mają możliwość stosowania na przedmioty, z którymi kontakt będą miały dzieci (zgodność z normą DIN EN 71, cz.

3). Produkt dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Rozmiary: szerokość: 140cm długość: 200cm szerokość pełna: 148cm długość pełna: 207cm wysokość niższego blatu: 50cm wysokość wyższego blatu: 70cm grubość deski: 2,5 cm wysokość od podłoża do dna łóżka: 21cm wysokość od podłoża do materaca: 25cm wysokość od stelaża do krawędzi łóżka: 8cm wartość zawiera: łóżko JULIA 140x200 stelaż rozciągliwy Agabo listwę wzmacniającą + tzw.

5 nogę komplet montażowy + kluczyk instrukcję konstrukcji ubezpieczoną przesyłkę