Łóżko Parma 49 II 120x200 promocja 2018

Cena932.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Woodica

Parametry

Producent:Woodica
Kategoria:Łóżka
Wymiary 120 x 200 cm

Opis

ciekawa stylistyka łóżek Parma nadaje specyficzny wyraz każdej sypialni. Delikatne frezy na zanóżku i zagłówku współgrają z prostą ramą łóżka. Dwa warianty wykończenia dołu, pozwalają na wybór mebla zgodnie z przyjętą koncepcją wyglądu.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy lite drewno sosnowe. Fronty mebli wytwarzane są z bezsęcznego drewna sosnowego, natomiast boki i wieńce z selekcjonowanego drewna sęcznego.

przekazane rozmiary łóżek oznaczają wymiar materaca i stelaża jaki będzie trafny do tego łóżka.
typowa długość łóżka Parma wynosi 2m. Mając na uwadze indywidualne potrzeby osiągalny jest dobór kilku szerokości łóżek w przedziale 90 do 180 cm.

charakterystyczne wykończenie dołu łóżka to dekoratywny cokół. W łóżkach o szerokościach 140,160,180cm montowana jest dodatkowa listwa środkowa z dwiema podpierającymi ją nogami.

Do każdego z naszych łóżek możliwe jest zamontowanie szuflady pod łóżko. Szuflady mogą być wsuwane po dowolnej stronie łóżka a w przypadku łóżek o szerokości 140, 160, 180,200 mogą być one zainstalowane po jednej z każdej strony. Szuflady można dokupić w dowolnym momencie ponieważ ich rozmiar jest charakterystyczny i przypasowany do wszelkich typów łóżek.

Szuflady te występują w trzech rozmiarach:

- 100cm x 65cm x 23cm
- 150cm x 65cm x 23cm
- 200cm x 65cm x 23cm

realne jest dokupienie listwy ochronnej do łóżka. Listwa montowana jest do krawędzi bocznej łóżka i stanowi zabezpieczenie przed upadkiem podczas snu. Listwa nie wchodzi w skład zestawu.

rodzaje wybarwień
W wersji podstawowej linię Parma wykonujemy w odcieniu Ekolakier biały kryjący.

wartość łóżka nie mieści materaca i stelaża pod materac (do kupienia osobno).

wymiary