Nikon D850 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nikon D850 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 12920.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Nikon D850 Body - Dystrybucja PL zadzwoń 601-278-077
12920.00
Fotostrada
Nikon D850 (body)
12995.00
e-fotojoker.pl
Nikon D850 + 24-120mm + Sony QDG-64E-R karta pamięci XQD Dystrybucja PL zadzwoń 601-278-077
18299.00
Fotostrada

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Lustrzanki cyfrowe

Opis

*Informujemy, iż sprzedaż produktów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest tylko na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego produktu do dalszego obrotu handlowego poprzez Nabywcę w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

mając do dyspozycji niesłychane połączenie rozdzielczości, szybkości działania i czułości, nie tylko wykonujesz genialną pracę. Pokazujesz swoje mistrzostwo.
Pełna swoboda twórcza. Bezkompromisowa jakość obrazu.
Odkryj nieznaną Ci dotąd bajeczność pełnoklatkowego formatu FX. Od studia aż po najodleglejsze zakątki globu.

wykorzystana w modelu D850 szybka matryca formatu FX o ultrawysokiej rozdzielczości wynoszącej 45,7 mln efektywnych pikseli zagwarantuje bogate w szczegóły obrazy o rozdzielczości 45,4 mln pikseli. Drukowanie obrazów o ultrawysokiej rozdzielczości w niezwykle dużych formatach. Nagrywanie prawdziwych filmów pełnoklatkowych w rozdzielczości 4K. Matryca CMOS w technice BSI jest pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, a przy tym wyposażona w ściśle przylegające do siebie mikrosoczewki w układzie scalonym i powłokę przeciwodblaskową. Światło wpadające poprzez obiektyw łatwiej dociera do fotodiod, co daje nieszablonową detalowość i olbrzymi zakres aktywny. A 153-polowy AF, pochodzący z modelu D5, zagwarantuje rewelacyjną ostrość i szerokie pokrycie kadru konieczne do wykonywania pełnoklatkowych fotografii w ultrawysokiej rozdzielczości.

Tak wygląda prędkość w rozdzielczości 45,4 mln pikseli

Dzięki nieprzeciętnemu połączeniu prędkości działania, detalowości i precyzji utrwalisz ważne momenty na zdjęciach godnych prestiżowych nagród. Fotografie seryjne w pełnej rozdzielczości z maksymalną szybkością 9 kl./s. Fenomenalny autofokus.

Dzięki nieporównanemu połączeniu mocy obliczeniowej i wytrzymałości zarejestrujesz wszystkie ważne wydarzenia. Nikon D850 rejestruje fotografie z szybkością 7 kl./s. A po użyciu wielofunkcyjnego pojemnika na baterie MB-D18 z włożonym akumulatorem EN-EL18B (użytkowanym w modelu D5) możesz uzyskać prędkość choćby 9 kl./s. Fotografie w pełnej rozdzielczości możesz wykonywać nawet w formacie RAW, a akumulator EN-EL18B umożliwia zarejestrowanie nawet 1840 fotografii na jednym naładowaniu (w trybie zdjęć pojedynczych, zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association). Specjalny procesor AF błyskawiczne rozpoznawanie obiektów przy fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę. Choćby najmniejsze obiekty poruszające się bardzo momentalnie w słabych warunkach oświetleniowych są śledzone z niezwykłą precyzją. Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają korzystanie z kart SD UHS-II i XQD – to najszybsze dostępne zestawienie.

Tak wygląda czułość na światło, niuanse i ekspresję

Wydobądź szczegóły ukryte w najciemniejszych sceneriach i najgłębszych cieniach. Wiodący w tej klasie zakres czułości ISO od 64 do 25600 można powiększyć do odpowiednika zakresu od 32 do 102400.

Możesz rejestrować niemal pozbawione szumów fotografie przy wysokiej czułości ISO, a także uzyskać niewiarygodną precyzję obrazu, nawet fotografując w niemal całkowitych ciemnościach. Szybki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5, pochodzący z modelu D5, zapewnia rewelacyjną jakość zdjęć w całym, niezwykle szerokim zakresie czułości ISO. System autofokusa o wielkiej czułości działa z ogromną precyzją już od poziomu -3 EV we wszystkich polach AF, a w centralnym polu AF nawet od -4 EV (ISO 100, 20°C). Czujka pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli i nowoczesny system rozpoznawania scenerii efektowne wyniki już od poziomu -3 EV.

To Twoje dzieło. Złożone z 45,4 mln pikseli.
Osiągi ponad wszystko. Jeśli zespoisz moc obliczeniową gwarantującą przetwarzanie obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości ze swobodą fotografowania w dowolnych warunkach i w każdy sposób, odszukasz się o krok przed konkurencją.

Nieograniczona kreatywność. Długi czas pracy. Precyzja. Nikon D850 nie tylko spełnia swoje zadanie – wynosi perfekcję na jeszcze wyższy poziom. Za każdym razem uzyskujesz bezkompromisowe osiągi, niezależnie od tego, czy dla wielkości fotografii w formacie RAW wybierzesz ustawienie szeroka, średnia, czy niewiele znacząca. Zarówno aparat, jak i opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D18 są starannie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zyskujesz dzięki czemu swobodę dłuższego fotografowania w każdych okolicznościach. Jest to także pierwsza w historii lustrzanka cyfrowa zaopatrzona w tryb focus-stackingu, który umożliwia rejestrowanie bardzo ostrych fotografii przy wielkiej głębi ostrości.

PRZYRODA

Zachowuj unikatowość. Dzięki poziomowi rozdzielczości, ostrości i szybkości umożliwiającemu rejestrowanie wyjątkowych, olśniewających fotografii. Zabierz odbiorców na miejsce zdarzeń.

SPORT

Wyróżniaj się. Posiądź sztukę pokazujenia ruchu dzięki jedynemu w swoim rodzaju połączeniu szybkości działania, rozdzielczości i precyzji.

ŚLUBY

obszerne emocje. Subtelne gesty. Postaraj się uchwycić siłę i energię emanującą z intymnych chwil dzięki skrupulatnej kontroli i zachwycającej ostrości.

POKAZ MODY

Przełamuj konwencje. Ustanawiaj własne reguły. Jeśli dysponujesz mocą obliczeniową, która gwarantuje niczym nieograniczoną swobodę przetwarzania obrazu, Twoje najważniejsze fotografie nie tylko będą imponować. Staną się symbolami czasów.

KOMUNIKACJA

Rejestruj więcej. Czekaj mniej. Dzięki bardzo prędkiemu przesyłaniu informacji i komunikacji bezprzewodowej, Nikon D850 usprawni Twoją pracę.

Port USB 3.0 zagwarantuje szybką transmisję wielkich ilości informacji, co nad wyraz ułatwia fotografowanie po nawiązaniu połączenia z komputerem. W celu korzystania z ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego i przewodowego Ethernet możesz sparować aparat D850 z opcjonalnym przekaźnikiem bezprzewodowym WT-7A. Umożliwia on wysyłanie plików do serwera FTP lub komputera z maksymalną prędkością 866,7 Mb/s. Możesz także skonfigurować prędkie przesyłanie plików JPEG o wysokiej jakości za pośrednictwem usługi SnapBridge do swojego profilu w mediach społecznościowych lub do bezpiecznej galerii online. Znakomitym zastosowaniem tej funkcji jest np. Pokazywanie klientowi z drugiego końca świata postępów w sesji fotograficznej. Usługa SnapBridge również dodawanie do fotografii znaczników geograficznych.

Współpraca z usługą SnapBridge
zaimplementowane w aparat funkcje Bluetooth® i Wi-Fi® są przystępne tylko w połączeniu z usługą SnapBridge. By z niej korzystać za pomocą tego aparatu, należy najpierw zainstalować w zgodnym urządzeniu inteligentnym aplikację SnapBridge firmy Nikon.

Korzystanie z aplikacji SnapBridge
kryteria systemowe: System Android w wersji 5.0 albo nowszej System iOS w wersji 8.4 albo nowszej Urządzenie zgodne ze standardem Bluetooth® w wersji 4.0 lub nowszej.