Fleshjack sex in a can - bannana cream soda - masturbator marki Fleshlight promocja 2017

Cena 135.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:Fleshlight
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

„Sex in a can" od Fleshlight to linia masturbatorów dla mężczyzn, którzy ponad wszystko cenią sobie dyskrecję. Ich wielkość i waga pozostała zredukowana tak, żeby zamknąć je w pojemniku imitującym zwykły napój, równocześnie zachowując wszystkie cechy, za które klienci cenią Fleshlight – numer jeden wśród produktów erotycznych dla panów.

Materiał, z którego produkowano wnętrze tuby to chroniony całym szeregiem patentów SuperSkin, który pozostał opracowany z myślą o odwzorowaniu specyficznych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu. Przed wykorzystaniem możesz wyjąć wewnętrzną część tuby i zanurzyć ją na chwilę w ciepłej wodzie, żeby wzmocnić wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem. Przed zastosowaniem pamiętaj o zastosowaniu żelu nawilżającego miejsca intymne. Do tego celu polecamy dobór lubrykantów na bazie wody, gdyż inne, szczególnie te na bazie silikonu albo oleju, mogą spowodować trwałe zniszczenia materiału.

Masturbatory Fleshlight są nietrudne w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy i zanurzyć ją w ciepłej wodzie, po czym dokładnie wysuszyć. Można zastosować alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Nie używaj zasypki dziecięcej – uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, gdy obficie zasypiesz umyty wkład mąką kukurydzianą.

atrybuty technologiczne:

otwór: mini usta

design puszki: napój bananowy

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 16,5 cm

średnica wewnętrzna: 0,5 - 2,2 cm

produkowano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

Opakowanie gromadzi:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water