Fleshjack sex in a can - cherry pop soda (gape soda) - masturbator marki Fleshlight promocja 2017

Cena 135.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:Fleshlight
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

„Sex in a can" od Fleshlight to kolekcja masturbatorów dla panów, którzy ponad wszystko cenią sobie dyskrecję. Ich wielkość i waga pozostała zredukowana tak, by zamknąć je w pojemniku imitującym zwykły napój, równocześnie zachowując wszystkie parametry, za które klienci cenią Fleshlight – numer jeden wśród produktów erotycznych dla panów.

Materiał, z którego wytworzono wnętrze tuby to chroniony całym szeregiem patentów SuperSkin, który pozostał opracowany z myślą o odwzorowaniu unikalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu. Przed użyciem możesz wyjąć wewnętrzną część tuby i zanurzyć ją na chwilę w ciepłej wodzie, żeby wzmocnić wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem. Przed zastosowaniem pamiętaj o zastosowaniu żelu nawilżającego miejsca intymne. Do tego celu polecamy wybór lubrykantów na bazie wody, gdyż inne, wyjątkowo te na bazie silikonu lub oleju, mogą spowodować trwałe zniszczenia materiału.

Masturbatory Fleshlight są nietrudne w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy i zanurzyć ją w ciepłej wodzie, po czym starannie wysuszyć. Można użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Nie używaj zasypki dziecięcej – uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, gdy obficie zasypiesz umyty wkład mąką kukurydzianą.

właściwości techniczne:

otwór: mini odbyt

design puszki: napój winogronowy

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 16,5 cm

średnica wewnętrzna: 0,5 - 2,2 cm

wytworzono z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie mieści ftalanów.

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water