Fleshlight Fleshjack sex in a can - cherry pop soda - masturbator promocja 2017

Cena 135.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:Fleshlight
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

c„Sex in a can" od Fleshlight to seria masturbatorów dla panów, którzy ponad wszystko cenią sobie dyskrecję. Ich wielkość i waga została zredukowana tak, aby zamknąć je w pojemniku imitującym zwykły napój, równocześnie zachowując wszystkie cechy, za które kupujący cenią Fleshlight – numer jeden wśród towarów erotycznych dla panów.

Materiał, z którego stworzono wnętrze tuby to broniony całym szeregiem patentów SuperSkin, który pozostał opracowany z myślą o odwzorowaniu niepowtarzalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu. Przed zastosowaniem możesz wyjąć wewnętrzną część tuby i zanurzyć ją na chwilę w ciepłej wodzie, by wzmocnić wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem. Przed użyciem pamiętaj o zastosowaniu żelu nawilżającego miejsca intymne. Do tego celu polecamy wybór lubrykantów na bazie wody, gdyż inne, istotnie te na bazie silikonu albo oleju, mogą spowodować trwałe zniszczenia materiału.

Masturbatory Fleshlight są proste w utrzymaniu czystości, starczy wyjąć wewnętrzną część z pokrywy i zanurzyć ją w ciepłej wodzie, po czym precyzyjnie wysuszyć. Można wykorzystać alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Nie używaj zasypki dziecięcej – uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, gdy obficie zasypiesz umyty wkład mąką kukurydzianą.

parametry techniczne:

otwór: mini odbyt

design puszki: napój wiśnowy

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 16,5 cm

średnica wewnętrzna: 0,5 - 2,2 cm

wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

Opakowanie gromadzi:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water