Materac lateksowy baby aloe 120x60 lateks z certyfikatem euro-latex i atestem higienicznym pzh! marki Hevea promocja 2017

Cena 259.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie KrainaMateracy.pl

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 60 x 120 cm
Rodzaj lateksowy

Opis


MATERAC LATEKSOWY HEVEA BABY ALOE VERA
Wkład materaca to 7 cm jednolity perforowany blok lateksowy, który dzięki zastosowaniu niepowtarzalnych systemów pionowych kanalików wentylacyjnych zagwarantuje równocześnie doskonałe podparcie dla kręgosłupa, jak też optymalnyą cyrkulację powietrza co czyni środowisko wolne od pleśni i roztoczy.
Hevea Baby - to dwustronny oddychający, w całości antyalergiczny materac asygnowany do używania poprzez dzieci od pierwszych dni życia. Pianka lateksowa jest naturalnym produktem pochodzącym z soków drzew kauczukowych dzięki czemu gwarantuje zdrowy i wygodny sen.
Materace lateksowe dzięki swej sprężystości genialnie dostosowują się do kształtu ciała oraz pozycji jaką dziecko przyjmuje w trakcie snu co wspomaga prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.

POKROWIEC ALOE GREEN POWER
bardzo miękka dzianina na bazie wiskozy TENCEL, w odcieniu białym z subtelnie dzianą zieloną nitką i wytłoczonym napisem Aloe Green Power. Dzianina właściwości ochronne przed rozwojem bakterii, roztoczy kurzu domowego i innych alergenów. Dodatkowo, użycie żelu z naturalnego ALOESU jako apretury wykończeniowej chroni i regeneruje skórę poprzez stymulację wzrostu nowych komórek i neutralizację zrogowaciałego naskórka. ALOES ma atrybuty przeciwzapalne, oczyszcza skórę z toksyn i broni ja przed krzywdzącym wpływem środowiska.
Wiskoza TENCEL (40% składu) to naturalne włókno pochodzące z celulozy (miazgi drzewa eukaliptusowego). Znamionuje się trwałością, wytrzymałością, delikatnością i komfortem wykorzystywania. Pokrowiec można prać w temp. Do 60oC przy użyciu detergentów dedykowanych dla śladowych dzieci. (pokrowiec jest nieskomplikowany do zdejmowania dzięki suwakowi z 3 stron)
tkanina z certyfikatem:
EKOTEX standard 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA

GWARANCJA: 2 lata na artykuł, 5 lat na wkład materaca
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: ok. 8 cm
WAGA DZIECKA: do ok. 40 kg.
Możliwość wykonania materaca na rozmiar - zapytaj o detaly: biuro@krainamateracy.pl