Pioneer X-HM72 promocja 2018

Cena1799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Nautilus 2

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 100 W
Rodzaje odtwarzanych płyt CD
Ilość głośników 2

Opis

Pioneer z radością demonstruje dwa zupełnie nowe systemy mikro hi-fi: X-HM-82 i X-HM72. Obydwa systemy zaopatrzono w szereg przydatnych funkcji, takich jak wsparcie dla wysokiej rozdzielczości plików audio, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Spotify Connect, USB i sporo innych. Zgodnie z kryteriami, jakość dźwięku jest zniewalająca...

Obydwa systemy, X-HM82 i X-HM72 mają napęd CD umożliwiający odtwarzanie konwencjonalnych płyt CD-Audio, jak jeszcze pliki MP3 i WMA z płyt CD-R/RW. Możliwe jest także słuchanie radia FM/AM i radia internetowego vTuner. Dodatkowo, świeże systemy mogą współpracować ze Spotify*.

X-HM82 dostępny jest także w wersji z zaimplementowanym tunerem DAB+ (model X-HM82D). X-HM72 występuje też w wersji z zaimplementowanym tunerem DAB (model X-HM72D-K/-S).

Strumieniowe odtwarzanie wysokiej rozdzielczości plików audio

X-HM82 i X-HM72 mają dokument DLNA, pozwalając na strumieniowe odtwarzanie muzyki poprzez domową sieć - przewodową lub bezprzewodową. Za pośrednictwem sieci (oraz także z USB) świeże systemy mogą odtwarzać wysokiej rozdzielczości pliki audio takie jak 2.8MHz DSD** czy pliki WAV, FLAC i AIFF 192 kHz/24 bit.*** Oczywiście formaty o charakterystycznej rozdzielczości dźwięku, takie jak WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, WMA i AAC ponadto mogą być odtwarzane.

Bluetooth

zaawansowane funkcje Bluetooth są jednym z największych atutów systemów X-HM82 i X-HM72. Obydwa proponują wsparcie dla Bluetooth z profilem A2DP i AVRCP czyniąc przystępnym połączenie ze smarfronem albo tabletem. Aby zagwarantować wysoką jakość odtwarzania, systemy zaopatrzono w kodek Bluetooth aptX.

Przydatna funkcja Bluetooth Auto Connect zapamięta każde połączone urządzenie, dzięki temu samoczynnie zintegruje się z nim w przyszłości. Tryb Bluetooth Standby umożliwia uruchomienie systemu za pośrednictwem przenośnego urządzenia poprzez Bluetooth.

Współpraca z iPodem, iPhonem i iPadem

świeże systemy są także wyposażone w AirPlay, zezwalając na bezprzewodowe odtwarzanie z urządzeń iPod/iPhone/iPad. Możesz także podłączyć urządzenie Apple kablem - do gniazda USB na przednim panelu. Wraz z systemem otrzymasz specjalną podstawkę dla iPoda, iPhone-a czy iPada.

Obydwa świeże systemy wyposażyliśmy w analogowe wejście stereo i wyjście słuchawkowe z przodu urządzenia. Dwa dopełniające wejścia stereo znajdują się także z tyłu urządzenia, a w dodatku gniazdo opcjonalnego subwoofera, wejście optyczne, gniazdo sieciowe i terminale głośnikowe. W modelu X-HM82, wejścia stereo, wyjście subwoofera i gniazda głośnikowe są w dodatku pozłacane, by zapewnić jeszcze lepszą jakość sygnału.

Komfort wykorzystywania

przede wszystkim, obszerny 3,5-calowy barwny ekran LCD pokazuje wszystkie najważniejsze informacje. Nawet okładki albumów mogą być na nim wyświetlane. Cały system możesz kontrolować za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Pioneer ControlApp, przystępnej w App Store, a także na urządzenia z systemem Android w Google Play.

Wzmacniacz i kolumny

Systemy wyekwipowano we wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 50 W oraz dołączone do zestawu**** kolumny. X-HM82 jest dostarczany z dwoma, 2-drożnymi kolumnami z zaimplementowanym 12 cm głośnikiem niskotonowym oraz 25 mm wysokotonowym. Pokrywa kolumn wysmakowane wykończenie w stylu Piano Black. X-HM72 posiada identyczne kolumny, ale w charakterystycznej obudowie.

* Wymagane urządzenie mobilne z aplikacją Spotify i subskrypcja Spotify premium
** Pliki DSD nie mogą być odtwarzane poprzez sieć bezprzewodową
*** Do 48 kHz/24 bit przez Wi-Fi
**** X-HM82 jest także przystępny bez głośników jako: XC-HM82 (K/S)