LCD Iiyama T1731SAW promocja 2018

Cena1921.54
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie elmatech

Parametry

Producent:Iiyama
Kategoria:Monitory LCD
Rozdzielczość 1280 x 1024
Jasność ekranu 230 cd/m2
Kontrast 1000:1
Przekątna ekranu 17 "
Czas reakcji 5 ms
Pobór mocy 20 W
Wysokość 38.7 cm
Szerokość 34.2 cm

Opis

ProLite T1731SAW-B1

17-calowy ProLite T1731SAW-1 powstał na bazie technologii dotykowej opartej o fale akustyczne. Technolgia ta zapewnia precyzję dotyku i genialną jakość obrazu. Ekran pokrywa specjalna szklana tafla, która dodatkowo zabezpiecza go przed zniszczeniem. Można jej dotykać ręką (także w lateksowej rękawiczce) lub rysikiem z miękką końcówką. Mocna pokrywa w połączeniu z szerokim wachlarzem regulacji położenia ekranu (kąt nachylenia do 90° w górę) zapewniają bezpieczeństwo i komfort używania w wielu przeróżnych środowiskach. Przyciski kontrolne MENU monitora umieszczone są z boku obudowy. Można przy ich pomocy zablokować funkcję dotykową, co jest szczególnie przydatne przy czyszczeniu ekranu. ProLite T1731SAW-1 znakomicie nadaje się więc do zastosowań w punktach sprzedaży, punktach informacyjnych, edukacji i wielu innych.

technika dotykowa - Surface Acoustic Wave

technologia ta bazuje na falach akustycznych. W momencie dotknięcia ekranu fala dźwiękowa jest po części pochałaniana, dzięki czemu dotyk jest rejestrowany. Ponieważ wyświetlacz pokrywa powłoka szkła, technika ta zapewia nad wyraz prawidłową jakość obrazu (wysoki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów). Niepodatność na zarysowania sprawia, iż monitory w technice SAW wyśmienicie nadają się do zastosowań w miejscach publicznych. Co więcej – choćby jeśli ekran zostanie zarysowany, nie ma to wpływu na działania funkcji dotykowej. Monitor rozpoznaje dotyk wyprodukowany ręką lub rysikiem z miękką końcówką.

ip54

Kod IP klasyfikuje urządzenia w oparciu o ich oporność na działania obcyh obiektów i wody. IP54 oznacza, iż monitor może pracować w pomieszczeniach o pokaźnym zapyelniu że jest wytrzymały na działania strumieni wody.

niepodatność na zarysowania

wytrzymałość na zarysowania jest nad wyraz pokaźna w sytuacji monitorów dotykowych używanych w szkołach i budynkach zastosowaneczności publicznej. Szklana powłoka zabezpiecza wyświetlacz i gwarantuje jego trwałość. Dodatkowo nawet jeśli warstwa zostanie uszkodzona, nie ma to żadnego wpływu na działanie funkcji dotykowej.

Głośniki

Monitor wyekwipowany jest w wysokiej jakości głośniki stereo.

VESA

wyświetlacz możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.