Kerastase Kąpiel Dyscyplinująca do włosów uwrażliwionych 1000 ml (3474630647534) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kerastase Kąpiel Dyscyplinująca do włosów uwrażliwionych 1000 ml (3474630647534) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Kerastase Kąpiel Dyscyplinująca Bez Siarczanów 1000 ml
158.99
HairShop
Kerastase Kąpiel Dyscyplinująca bez siarczanów 1000 ml
161.00
agneess
Kerastase Fluidealiste Sulfate Free Bain | Bezsiarczanowa kąpiel dyscyplinująca 1000ml
167.01
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

KĄPIEL DYSCYPLINUJĄCA BEZ SIARCZANÓW

Kąpiel dyscyplinująca bez siarczanów. Do wszelkich rodzajów włosów z tendencją do puszenia się. Bardzo rekomendowana włosom niesfornym i solidnie uwrażliwionym zabiegami chemicznymi.

artykuł zagwarantuje nieszablonową przyjemność wykorzystywania. Kąpiel do włosów bez siarczanów pozwala czerpać przyjemność z bogatej i finezyjnej piany przy użyciu minimalnej ilości towaru. Komponenty dynamiczne o starannym działaniu powodują, iż niesforne włosy stają się gładkie, miękkie i połyskujące.

Kąpiel dyscyplinujacą bez siarczanów nałożyć na wilgotne włosy i masować skórę głowy do momentu wytworzenia się piany. Pozostawić na włosach poprzez 1-2 minuty, a następnie precyzyjnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po zaimplementowaniu kąpieli do włosów można przejść do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel dyscyplinująca bez siarczanów o miękkiej, kremowej i perłowej konsystencji, której formuła pozostała specjalnie opracowana dla włosów uwrażliwionych zabiegami chemicznymi. Kąpiel dba o niepodzielność włókna włosa, które zostało osłabione. Dzięki subtelnemu działaniu kąpieli włosy stają się gładkie, miękkie w dotyku, odbudowane, rozciągliwe i pozbawione efektu puszenia się.

Skuteczność kąpieli wygładzającej bez siarczanów gwarantuje specyficzna mieszanka komponentów intensywnych Morpho-Keratine™ Complex.

  • Morpho-Constituting Agents™ - zawierający cenne dla włosów aminokwasy oraz pochodne białka pszenicy. Odbudowuje, wzmacnia i wypełnia uszkodzone włókna włosów.
  • Surface-Morphing Polymer: tworzy jednolitą hydrofobową warstw,uniemożliwiać puszeniu włosów i chronić je przed wilgocią.

objętość 1000 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz kupić maksymalnie 6 sztuk tego artykułu.