Kérastase résistance bain de force architecte szampon do włosów 1000 ml dla kobiet promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kérastase résistance bain de force architecte szampon do włosów 1000 ml dla kobiet oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 181.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Kerastase Resistance Bain Force Architecte kąpiel wzmacniająca 1-2 1000 ml
181.00
emcik.pl
Kerastase Force Architecte Bain | Kąpiel odbudowująca 1000ml
183.48
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Kérastase
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

Kérastase Resistance Bain Force Architecte KĄPIEL WZMACNIAJĄCA [1-2]

Résistance Force Architecte to szampon do włosów o progresywnym składzie, który sprawia, że włókno włosa jest odbudowywane i mocniejsze. Kąpiel przeznaczona jest do włosów osłabionych, wymagających intensywnej regeneracji, wysuszonych, z rozdwojonymi końcówkami, takich które wymagają odbudowy.

miły zapach i lekko kremowa konsystencja pozwalają na równomierne rozprowadzenie preparatu. Kąpiel Résistance Force Architecte prawidłowo się pieni. Pielęgnacja włosów dzięki kąpieli jest prosta, szybka i przyjemna. Do tego gwarantuje wysoką efektywność. Wygodne aplikowanie preparatu zapewnia butelka, której kształt jest przypasowany do rąk.

Kąpiel wzmacniająca dla włosów zniszczonych to preparat regenerujący choćby najszczególniej zniszczone włosy. Jej działanie można poczuć w rąk, bowiem włosy stają się mocniejsze, co czuć w dotyku. Kąpiel gwarantuje odnowę struktury włosa - widoczną już po pierwszym użyciu. Satysfakcjonującą wydajność zapewnia wykorzystanie w preparacie postępowej technice, czyli Vita- Ciment Advance. W jej skład wchodzą między innymi:

  • pro-keratyna, czyli cenne białko imitujące funkcję keratyny i odbudowujące strukturę włosów, a także
  • ceramidy, które przywracają pierwotny stan cementu międzykomórkowego, tym samym wzmacniają włókno włosa od we wnętrzu.

potężne korzenie długotrwałe działanie preparatu i pełne wzmocnienie włosów. W składzie kąpieli znajduje się na dodatek ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, prawidłowo znany ze swych parametry regeneracyjnych.

Sposób użycia:

  • Kąpiel wzmacniającą do włosów wymagających odbudowy należy nanieść na wilgotne włosy.
  • Masować na włosach i skórze głowy aż do powstania piany.
  • Następnie precyzyjnie spłukać wodą.
  • W razie potrzeby czynność powtórzyć.
  • najlepsze efekty gwarantuje regularne wykorzystywanie preparatu.

Efekt?

przeważnie mocne włosy. Stają się one jeszcze bardziej błyszczące i wytrzymałe na niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak wiatr, deszcz czy promienie słoneczne. Równocześnie kąpiel nie obciąża ich, dzięki czemu włosy są lekkie i prawidłowo się układają.

pojemność 1000 ml