L'oréal szampon serie expert pure resource - 1500 ml (3474630180000) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem L'oréal szampon serie expert pure resource - 1500 ml (3474630180000) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
LOREAL Expert Pure Resource Szampon Oczyszczający do Włosów Normalnych i Przetłuszczających się 1500 ml
67.68
multidrogeria.pl
-27%
LOREAL Expert Pure Resource Szampon Oczyszczający do Włosów Normalnych i Przetłuszczających się 1500 ml
67.68
Hair & Beauty
Loreal Pure Resource, szampon oczyszczający z witaminą E 1500ml
77.97
Gobli.pl
Loreal Pure Resource Citramine Szampon 1500 Ml
78.00
Vanity
Loreal Pure Resource | Szampon oczyszczający 1500ml
92.40
ESTYL.pl

Parametry

Producent:L'Oréal
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1500 ml

Opis

Loreal Pure Resource Citramine Szampon 1500 MlTylko fryzjer wie, w jaki sposób pozbyć się osadu z towarów stylizujących, twardej wody czy nadmiaru sebum z włosów i skóry głowy. Odkryj szampon Pure Resource dostępny jedynie w salonach L'Oréal Professionnel.

Dzięki możliwości tworzenia powłoki hydrolipidowej, ten szampon wielofunkcyjny pozostawia skórę głowy oczyszczoną, odżywioną i bronioną.CitramineUsuwa osady i resztki po produktach i likwiduje osady po twardej wodzie.Witamina ETen antyoksydant uniemożliwia swędzeniu, pozostawiając skórę głowy orzeźwioną.wariant włosów- Każdy typ włosów - Włosy tłusteEfektOczyszczaPrzywraca kształtOdżywiaSposób użyciaSzampon nanieść na mokre włosy i spienić.

skrupulatnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W sytuacji dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.Tylko fryzjer wie, w jaki sposób pozbyć się osadu z artykułów stylizujących, twardej wody czy nadmiaru sebum z włosów i skóry głowy.

Odkryj szampon Pure Resource dostępny tylko w salonach L'Oréal Professionnel. Dzięki możliwości tworzenia powłoki hydrolipidowej, ten szampon wielofunkcyjny pozostawia skórę głowy oczyszczoną, odżywioną i chronioną.CitramineUsuwa osady i resztki po produktach, a także likwiduje osady po twardej wodzie.Witamina ETen antyoksydant uniemożliwia swędzeniu, pozostawiając skórę głowy orzeźwioną.wariant włosów- Każdy wariant włosów - Włosy tłusteEfektOczyszczaPrzywraca kształtOdżywiaSposób użyciaSzampon nanieść na mokre włosy i spienić.

starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą....