L'oréal szampon serie expert pure resource - 1500 ml (3474630180000) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem L'oréal szampon serie expert pure resource - 1500 ml (3474630180000) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 66.16 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
L´Oréal Professionnel Série Expert Pure Resource szampon do włosów 1500 ml dla kobiet
66.16
ELNINO PARFUM
L´Oréal Professionnel Série Expert Pure Resource szampon do włosów 1500 ml dla kobiet
67.49
E-Glamour.pl
Loreal Pure Resource | Szampon oczyszczający 1500ml
72.24
ESTYL.pl

Parametry

Producent:L'Oréal
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1500 ml

Opis

Loreal Pure Resource Citramine Szampon 1500 MlTylko fryzjer wie, w jaki sposób pozbyć się osadu z towarów stylizujących, twardej wody czy nadmiaru sebum z włosów i skóry głowy. Odkryj szampon Pure Resource dostępny jedynie w salonach L'Oréal Professionnel.

Dzięki możliwości tworzenia powłoki hydrolipidowej, ten szampon wielofunkcyjny pozostawia skórę głowy oczyszczoną, odżywioną i bronioną.CitramineUsuwa osady i resztki po produktach i likwiduje osady po twardej wodzie.Witamina ETen antyoksydant uniemożliwia swędzeniu, pozostawiając skórę głowy orzeźwioną.wariant włosów- Każdy typ włosów - Włosy tłusteEfektOczyszczaPrzywraca kształtOdżywiaSposób użyciaSzampon nanieść na mokre włosy i spienić.

skrupulatnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W sytuacji dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.Tylko fryzjer wie, w jaki sposób pozbyć się osadu z artykułów stylizujących, twardej wody czy nadmiaru sebum z włosów i skóry głowy.

Odkryj szampon Pure Resource dostępny tylko w salonach L'Oréal Professionnel. Dzięki możliwości tworzenia powłoki hydrolipidowej, ten szampon wielofunkcyjny pozostawia skórę głowy oczyszczoną, odżywioną i chronioną.CitramineUsuwa osady i resztki po produktach, a także likwiduje osady po twardej wodzie.Witamina ETen antyoksydant uniemożliwia swędzeniu, pozostawiając skórę głowy orzeźwioną.wariant włosów- Każdy wariant włosów - Włosy tłusteEfektOczyszczaPrzywraca kształtOdżywiaSposób użyciaSzampon nanieść na mokre włosy i spienić.

starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą....