L'Oréal Szampon Serie Expert Pure Resource - 250 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'Oréal Szampon Serie Expert Pure Resource - 250 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
L`OREAL PURE RESOURCE SZAMPON 250 ML
27.00
HairShop
L`OREAL PURE RESOURCE SZAMPON 250 ML
27.00
agneess

Parametry

Producent:L'Oréal
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 250 ml

Opis

Szampon Loreal Pure Resource nad wyraz optymalny dla włosów przetłuszczających się i zmęczonych. Kosmetyk jest wzbogacony o niepowtarzalną formułę Citramine opartej na bazie wody oczyszczonej, bogatej w witaminę E – zapobiegającej utlenianiu się sebum. Zwielokrotnione mikrokrążenie pozwala warstwie hydro-lipidowa na zrewitalizowanie i odnowienie. Szampon składniki zmiękczające wodę. Dzięki specjalnie opracowanej formule skóra głowy będzie uwolniona od zanieczyszczeń i substancji przetłuszczających włosy. Preparat zapewnia oczyszczenie, uodpornienie, błyskotliwy wygląd i zdrowy blask. W dodatku włosy stają się lekkie i mają błyskotliwy, leśny, naturalny aromat i prosto się układają.

SPOSÓB użycia:

Odrobinę szamponu należy rozprowadzić na mokrych włosach. Następnie wmasować w skórę głowy, spienić oraz obficie spłukać