Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo - Szampon przeciw puszeniu włosów z masłem Shea 1000 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo - Szampon przeciw puszeniu włosów z masłem Shea 1000 ml oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
MATRIX TOTAL RESULTS Mega sleek, Szampon do włosów z masłem Shea 1000 ml NOWOŚĆ
39.20
multidrogeria.pl
-15%
MATRIX TOTAL RESULTS Mega sleek, Szampon do włosów z masłem Shea 1000 ml NOWOŚĆ
39.20
Hair & Beauty
Matrix Total Results Mega Sleek - Szampon wygładzający 1000ml
40.20
ESTYL.pl
Matrix Mega Sleek, Szampon z masłem shea 1000ml
42.97
Gobli.pl
MATRIX Szampon Wygładzenie 1l
44.12
Vanity
Matrix Wygładzający szampon do włosów niesfornych Wszystkich Wyniki Sleek Mega (Szampon do Gładkość) (objęt - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
45.00
Mall.pl
Total Results Mega Sleek Shea Butter Shampoo szampon do włosów z masłem shea 1000ml
46.00
Pachnidełko

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska marka MATRIX została założona w 1980 roku poprzez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była klarowna: wysokiej jakości, mistrzowskie kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, i propozycja specjalistycznych terapii mających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z zniewalająco jedwabistymi, błyszczącymi włosami.

Serce marki to pasja do kreowania rewelacyjnego wizerunku.Entuzjazm i fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą mistrzowskich artykułów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo delikatną i wykwintną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swoimi atutami, nieprzerwanie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix buduje kosmetyki, które piękne rezultaty.

Odważna i szykowna, radosna, a także spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.optymalnie przypasowane, dokładne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a najczęściej pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach progresywnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając innowacyjne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię unikatową troską proponując niezawodną jakość, która sprawi, iż Twoje włosy będą emanować elastycznością, pojemnością oraz blaskiem.

spektakularna fryzura jest wizytówką wyszukanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour.pl