Karcher K2 Compact promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Karcher K2 Compact oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 335.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Kärcher myjka ciśnieniowa K 2 Compact (1.673-121.0) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
335.00
Mall.pl
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home 1.673-124.0 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
390.00
ELECTRO.pl
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home 1.673-124.0
429.99
Media Expert

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

Lekka, kompaktowa, przenośna Twój dom i ogród będą lśnić czystością. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home to nad wyraz proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu utrzymasz czystość w domu. Ten pakiet sprawi, iż dom i ogród będą lśnić czystością.

Pamiętaj, że jedynie oryginalne urządzenia firmy Kärcher gwarantują wysoką jakość efektów pracy i niezawodność w działaniu. Użyteczne wyposażenie W komplecie znajdziemy zestaw do mycia domu tj. Akcesorium T-Racer T 150 do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.) oraz środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Urządzenie zaopatrzone jest na dodatek w pistolet wysokociśnieniowy, 1-stopniową lancę spryskującą, dyszę rotacyjną, długi 4-metrowy wąż wysokociśnieniowy, system szybkozłącza Quick Connect, a także wbudowany filtr wody.

spora sprawność KARCHER K2 Compact Home pracuje pod ciśnieniem do maksymalnie 110 bar. Dobór adekwatnego ciśnienia ułatwiają symbole na lancy, wystarczy obrócić lancę i wybrać stosowny symbol obrazujący wybrane ciśnienie podawania wody.

efektywność urządzenia to 360 l/h, co pozwala wyczyścić powierzchnię równą 20 m2/h. Przystępna w obsłudze Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K2 Compact Home wygodny uchwyt do przenoszenia, który można złożyć, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest wygodne w przechowywaniu.

Zbiornik na wodę jest wyjmowany, a środek czyszczący podawany jest poprzez zbiornik. Myjka także praktyczne uchwyty na lance, dzięki którym mamy je za każdym razem pod ręką....