NAC PWE 220-LN promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem NAC PWE 220-LN oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 569.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Myjka wysokociśnieniowa NAC PWE220-LN
569.99
ELECTRO.pl
Myjka wysokociśnieniowa NAC PWE220-LN
569.99
Media Expert

Parametry

Producent:NAC
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Ciśnienie maksymalne 150 bar

Opis

Myjka wysokociśnieniowa PWE 220-LN, to urządzenie do regularnego czyszczenia np. Samochodów, motocykli, rowerów, sprzętu rolniczego, łodzi, tarasów, płytek, szklarni, mebli ogrodowych i innych przedmiotów z otoczenia gospodarstwa domowego, jak też udrożniania rur odpływowych.

wyekwipowana pozostała w silnik elektryczny o mocy 2200 W i aluminiową pompę nowej generacji uzyskującą ciśnienie robocze na poziomie 120 barów. Maksymalne ciśnienie jakie może wytworzyć urządzenie to choćby 150 barów, co pozwala uzyskać przepływ wody na poziomie 7.5 litr/min.

kabel ciśnieniowy zakończony lancą myjącą oraz zaimplementowany zbiornik na detergenty usprawniający dozowanie środków czyszczących. W komplecie znajduje się metalowa lanca z regulacją, lanca typu ''turbo'' oraz szczotka.

Metalowa lanca ma funkcję '' pianowania '' - możemy nią na zanieczyszczone powierzchnie nakładać detergenty a na czyste np. Wosk nabłyszczający. Załączona do zestawu szczotka nadzwyczajnie pasuje do mycia sporych, konkretnie zabrudzonych powierzchni.

Urządzenie posiada system ''auto-stop'' - pompa włącza się w momencie naciśnięcia spustu lancy i samoczynnie zatrzymuje w momencie jego zwolnienia. Dołączone do zestawu 2 lance ( lanca z regulacją i lanca rodzaju ''turbo'' ) oraz zaimplementowany pojemnik do dozowania środka czyszczącego zezwalają na uporanie się z najszczególniej uciążliwymi zabrudzeniami rodzaju smary i oleje.

W górnej części obudowy pozostał zamontowany obrotowy bęben do zwijania węża. Urządzenie przyłączane jest do sieci wodociągowej przy pomocy typowej ekspresowo złączki jaką stosuje się w wężach ogrodowych a zamontowane kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia....