Nilfisk SC Delta 6P 160/6000-4 promocja 2018

Cena110511.81
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie isprzet.pl

Parametry

Producent:Nilfisk
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 35 kW

Opis

SC DELTA 6P - Stacjonarna myjka wysokociśnieniowa do pracy przez wielu użytkowników równocześnie. System SC DELTA może składać się z 3, 4 lub 6 pomp i umożliwiać jednoczesną pracę choćby 12 osobom. Stacjonarna jednostka na zimną wodę do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle, rzeźniach, branży spożywczej, morskiej i transportowej. Każdy użytkownik może wybrać swoje ciśnienie robocze i przepływ — na podstawie ciśnienia liniowego głównej jednostki, a także dzięki różnorodnym rodzajom specjalnych lanc. W ten sposób urządzenie SC DELTA jest stosowne do zastosowań z niskim, średnim i wysokim ciśnieniem. Panel sterowania w postaci ekranu dotykowego na urządzeniu zezwala na samoczynne sterowanie uruchamianiem i zatrzymywaniem pomp zgodnie z zapotrzebowaniem i zapewnia dostęp do progresywnego systemu diagnostycznego. Urządzenie SC DELTA zagwarantuje wysoką skuteczność z wysokim poziomem przepływu oraz jednoczesnym szerokim wachlarzem możliwości w zakresie spełniania wymogów użytkowników co do wysokiego i niskiego ciśnienia, rozmaitych poziomów przepływu oraz detergentów. Jest to urządzenie bardzo trwałe i niezawodne, które prosto konserwować i które ma niepokaźne okresy przestoju. Wysoka sprawność w połączeniu z niskimi kosztami konserwacji oznacza najkorzystniejszy w swojej klasie poziom kosztów sprzątania.

Opis typu: przepływ wody: 6000 qiec l/h, ilość pomp: 4

mocne strony
  • 3, 4 albo 6 pomp dla choćby 12 użytkowników równocześnie
  • Lance o rozmaitych oznaczeniach kolorystycznych wykorzystanie niskiego, przeciętnego i wysokiego ciśnienia, a także najróżniejszy poziom zużycia detergentów.
  • Dopływ wody w temperaturze do 85°C do zbiornika wyrównawczego i 70°C poprzez pompy (80° jako opcja)
  • budowa ze stali rdzoodpornej o wysokim poziomie dostępności, a także wygody serwisowej
  • Urządzenie może kontynuować pracę, kiedy poszczególne pompy są wymontowane w celach serwisowych
  • Inteligentna funkcja uruchomienia i zatrzymania silników pomp w zależności od zapotrzebowania użytkowego w czasie rzeczywistym
  • Ciśnienia liniowe przystępne w zakresie od 80 do 160 bar
  • Panel kontrolny z ekranem dotykowym i nowoczesny system diagnostyczny