Monin Crème brûlée syrop smakowy 0,7l promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Monin Crème brûlée syrop smakowy 0,7l oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Syrop Monin Krem Brulee Creme Brulee 0,7l Monin 908025 SC-908025
29.90
aGusto
Monin Creme Brulee 0,7 l
36.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Monin
Kategoria:Napoje, wody, soki
Rodzaj syrop
Pojemność 0.7 l

Opis

Syrop Crème Brûlée Monin może mieć wielkie użycie, rekomendowany jest do kawy latte, cappuccino, kawy mrożonej, deserów, a także drinków.

Syrop charakteryzuje się złotą barwą. Zniewala silnie waniliowo-kremowym smakiem z wyczuwalnymi nutami palonego karmelu.

Czy kiedykolwiek oddałeś się niezwykłemu doświadczeniu w postaci rewelacyjnego kremu waniliowego otoczonego kruchą i ciepłą karmelową skorupką? Zestawienie ciepłej warstwy z nieszablonowym kremem powoduje, iż Crème Brûlée jest ulubionym deserem Francuzów. Produkowany po raz pierwszy w XVII wieku Crème Brûlée, stał się modny w latach osiemdziesiątych za sprawą słynnego Michelin Star Chef Paul’a Bocuse, który bazując na oryginalnym przepisie stworzył lżejszą i smaczniejszą jego wersję.

Syrop MONIN Crème Brûlée łączy palony karmel z nutami waniliowymi, stając się nadzwyczajnym uzupełnieniem koktajli na bazie kawy i nie tylko... Po prostu spróbuj i zachwyć się nim!

Przykładowe receptury:

Kremowe Martini

15 ml syropu Creme Brulee MONIN

30 ml wódki

30 ml wódki o smaku toffi

15 ml śmietankowego likieru

30 ml śmietanki

lód

Umieścić wszystkie elementy w szejkerze. Wstrząsać przez kilkanaście sekund.

Przelać do schłodzonych kieliszków do martini.

Kawa smakowa

1 espresso

20 ml syropu Creme Brulee MONIN

gorące mleko

Wlać espresso i syrop do szklanki, dolać mleka do pełna.