Moduł narożny sofy Wave, czerwony, 750x750 mm, kolor czerwony promocja 2018

Cena3296.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AJ Produkty

Parametry

Producent:AJ Produkty
Kategoria:Narożniki
Kolor czerwony

Opis

Moduły narożne pozwalają zbudować narożną modułową sofę. Moduł narożny z oparciem i systemem sprężyn Nozag. Wyściełany wysokoelastyczną, zimną pianką. Stwórz oryginalne miejsce do siedzenia przy pomocy naszych kolorowych modułów.

Połącz moduły proste i skrętne, długie i krótkie i uzyskaj sofę idealnie dopasowaną do przystępnej przestrzeni, a także potrzeb. Kolekcja gromadzi moduły z oparciami i bez. Niektóre mogą służyć jako samodzielne meble wolnostojące.

duża gama kolorystyczna daje znaczne możliwości łączenia w stylowe kompozycje, zgodnie z życzeniem. Zbudowanie adekwatnej sofy do recepcji i poczekalni, szkół i pomieszczeń typu lounge room nigdy nie było prostsze!

Moduły rewelacyjny komfort siedzenia. Tapicerowane trwałą i wytrzymałą na zużycie tkaniną poliestrową. Wspaniałe do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie moduły wyekwipowane w system sprężyn Nozag, gwarantujących rozciągliwość i wygodę używania.

Wyściełane wysokoelastyczną, zimną pianką, która perfekcyjnie podpiera i nie odkształca się. Krągłe, chromowane nóżki posiadają czarne stopki. Łączniki pozwalają zespalać moduły w trwałe kompozycje. Boki pozostaw otwarte albo dokup podłokietniki.

Łączniki i podłokietniki dostępne w wyposażeniu dodatkowym.