Aj produkty Sofa wave, modół narożny, szara promocja 2018

Cena3296.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AJ Produkty

Parametry

Producent:AJ Produkty
Kategoria:Narożniki
Kolor szary

Opis

Moduły narożne pozwalają zbudować narożną modułową sofę. Moduł narożny z oparciem i systemem sprężyn Nozag. Wyściełany wysokoelastyczną, zimną pianką. Stwórz unikalne miejsce do siedzenia za pomocą naszych barwnych modułów.

Połącz moduły proste i skrętne, długie i krótkie i uzyskaj sofę znakomicie dopasowaną do przystępnej przestrzeni i potrzeb. Seria posiada moduły z oparciami i bez. Niektóre mogą służyć jako samodzielne meble wolnostojące.

szeroka gama kolorystyczna daje znaczne możliwości łączenia w stylowe kombinacje, zgodnie z życzeniem. Zbudowanie słusznej sofy do recepcji i poczekalni, szkół i pomieszczeń typu lounge room nigdy nie było prostsze!

Moduły genialny komfort siedzenia. Tapicerowane trwałą i niepodatną na zużycie dzianiną poliestrową. Świetne do miejsc o wielkim natężeniu ruchu. Wszystkie moduły wyposażone w system sprężyn Nozag, gwarantujących sprężystość i wygodę użytkowania.

Wyściełane wysokoelastyczną, zimną pianką, która rewelacyjnie podpiera i nie odkształca się. Krągłe, chromowane nóżki posiadają czarne stopki. Łączniki pozwalają zespalać moduły w trwałe kompozycje. Boki pozostaw otwarte lub dokup podłokietniki.

Łączniki i podłokietniki dostępne w wyposażeniu dodatkowym.