Fiszki Plus. Włoski dla początkujących 1, Edgard promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fiszki Plus. Włoski dla początkujących 1, Edgard oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Włoski Fiszki PLUS dla początkujących 1 - Praca zbiorowa
24.06
InBook.pl
Włoski Fiszki PLUS dla początkujących 1 Praca zbiorowa
25.31
MegaKsiazki.pl
FISZKI PLUS. Język Włoski dla Początkujących 1
29.66
eduarena.pl
Włoski Fiszki PLUS dla początkujących 1
33.16
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Edgard
Kategoria:Nauka języka
ISBN 9788377884331
Oprawa kartonowa
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Edgard
Rok wydania 2014

Opis

Włoski Fiszki PLUS dla początkujących 1 (A0-A1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu ekspresowo i sprawnie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie progresywnia. Każdy komplet Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.

Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, ale także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form, a także modnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

- Ucz się 1500 słów, wyrażeń i zdań – poznaj wykorzystanie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. - Poznaj dobra wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań, a także ich tłumaczeń - Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi przystępnymi w programie (do pobrania) - Ucz się wydajnie dzięki systemowi kolorowych przegródek.

przejrzyj na memoliście, które słówka już znasz! - Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły! W komplecie znajdują się: 600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui Fiszki PLUS to rozbudowana kolekcja fiszek, ułożona w komfortowy system, dzięki któremu sam decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę.

W ramach linii przystępne są wszystkie trzy poziomy innowacyjnia – początkujący, przeciętnie innowacyjny i progresywny. By ułatwić dobór fiszek, każdy z trzech poziomów (podstawowy, przeciętnie progresywny i progresywny) podzielono na trzy kolejne zestawy: 1, 2, 3 tak byś jak najlepiej dobrał najlepsze dla siebie fiszki i z łatwością mógł zdecydować o wyborze kolejnego zestawu.