Vordon 5 EU promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Vordon 5 EU oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Vordon GPS 5" AV-IN EU
229.00
OleOle!
Vordon GPS 5" EU Aluminiowa
249.00
OleOle!

Parametry

Producent:Vordon
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 5 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Nawigacja samochodowa Vordon 5” Prosto do celu Nawigacja samochodowa Vordon Nawigacja samochodowa Vordon 5” to urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas jazdy równocześnie w dalsze, jak i pobliskie trasy.

zaopatrzone zostało w dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli i przekątnej 5”. Ma także niezwykle intuicyjne menu, procesor Cortex-A9 o częstotliwości taktowania 800 MHz oraz zainstalowane mapy Europy.

Podłącz i jedź! Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu! Z intuicyjnym interfejsem szczególnie momentalnie wyruszysz w trasę. GPS mają wejście AV, do którego z łatwością możesz podłączyć kamerę cofania.

ułatwia ona manewrowanie samochodem i parkowanie - szczególnie w ciasnych miejscach - w ten sposób unikniesz kolizji. Omijaj korki Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób, aby ominąć miejskie korki.

Nawigacja na bieżąco zmienia drogę tak, żeby móc luźno poruszać się po zakorkowanym mieście. Pełne odblokowanie! Nasze urządzenie nie tylko wskaże ci drogę. Dzięki odblokowaniu możesz słuchać muzyki, oglądać filmy - nawigacja stała się drobnym tabletem!

Nie jesteś na dodatek w żaden sposób ograniczony domyślną fabryczną mapą możesz dowolnie instalować systemy nawigacyjne takie jak: AutoMapa - Igo - TomTom - MioMap. Asystent pasa ruchu Asystent pokaźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, żeby nie ominąć zjazdu na autostradzie.

staranna mapa Europy Posiadamy jedna z najbardziej szczegółowych map Europy zastosowaną w naszym urządzeniu Vordon. Skrupulatne mapy 42-krajów. Mapy te opierają się na serwisie OpenStreetMap. Nie wierzysz? przejrzyj staranność na stronie - www.openstreetmap.org.

Gwarantowana dożywotnia darmowa aktualizacja. Multimedia Graj w swoje ulubione gry, oglądaj filmy, a także fotografie i czytaj książki. Multimedialna rozrywka będzie za każdym razem z Tobą w długich podróżach z rodziną.

Wszystko w jednym urządzeniu. Koniec z płaceniem mandatów W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

Transmiter FM Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu przy pomocy wbudowanego transmitera FM w GPS Vordon. Nietrudne podłączenie pozwoli Ci błyskawicznie cieczyć się Twoimi ulubionymi utworami.