gota 2 marki Air naturel promocja 2018

Cena245.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Shredcat

Parametry

Producent:Air Naturel
Kategoria:Nawilżacze powietrza

OpisUltradźwiękowy nawilżacz powietrza Gota 2 (30m2) Gota 2 – nowa odsłona Gota z funkcją HygroSmart ®

lepsza, nowoczesna wersja ultradźwiękowego nawilżacza Gota – nowe możliwości, świeże pomysły, nowy wygląd!

Poznaj technologię HygroSmart®, odkryj najnowszy design i ciesz się nadzwyczajnym powietrzem z nawilżaczem Gota New producenta Air Naturel.

HygroSmart®

technika HygroSmart® w wygodny sposób zagwarantuje perfekcyjny poziom wilgoci w pokoju. Po włączeniu tej funkcji nawilżacz zainicjuje automatyczne utrzymywanie wilgotności powietrza na poziomie 45%-55, uwzględniając temperaturę powietrza w pokoju. Na skutek czego utrzymuje się ona zrównoważenie na najbardziej stosownym poziomie.

Funkcja HygroSmart® może być zostać wyłączona. W tym przypadku do dyspozycji jest moduł, który pozwala ustawić wilgotność na wskazanym poziomie – mniejszym albo obszerniejszym w przypadku HygroSmart®. Niemniej to właśnie HS sprawia, że Gota New jest tak komfortowy w obsłudze – nie wymaga kontroli, uzupełniającego „klikania" ani sprawdzania, czy poziom wilgotności nie jest za wysoki czy za niski. HygroSmart® gwarantuje stabilny klimat pomieszczeń przez cały czas, a tym samym pełen komfort dla organizmu.

Co jeszcze nowego w Gota New?

  • Opcja Auto Stop – Gota New wyłącza się, gdy zbiornik wody jest pusty, dzięki temu oszczędzasz energię, a urządzenie nie przegrzewa się.
  • zastosowane nocne światło LED – pozwala na komfortowe obsługiwanie urządzenia nocą, bez konieczności włączania uzupełniającego światła.
  • Filtr wody w komplecie – pozwoli na zachowanie nawilżacza w czystości. (więcej o filtrze tutaj)
  • Nowy design – charakterystyczny, przypominający łzę kształt tradycyjnego nawilżacza Gota został pozostawiony. Zmieniła się warstwa – elegancka, matowa czerń zamiast lśniącej powłoki dodają delikatnej wyszukany do każdego wnętrza.
  • 3-litrowy zbiornik na wodę – jest elementem nowego designu, ma półprzeźroczystą, czarną lub białą powłokę.

Ultradźwiękowy nawilżacz GOTA 2 to stanowczo prosty w obsłudze nawilżacz, znamionujący się kompaktową budową i niezwykłym designem, dzięki temu stanowi niesamowity ozdobny wnętrza. Finezyjny wygląd urządzenia stanowi piękne uzupełnienie aranżacji każdego pomieszczenia, niezaleznie od miejsca w którym zostanie postawiony. Wysoka jakość i funkcjonalność pozwala radować się słusznym poziomem wilgotności.
wyprodukowany przez francuską producenta Air Naturel, znamionuje się wysoką precyzją wykonania i idealną wydajnością.

W jaki sposób działa GOTA?
Zasada działania jest szczególnie prosta, Gota NEW jest nawilżaczem ultradźwiękowym, oznacza to iż woda wydostająca się z nawilżacza dzięki wysokiej częstotliwości drgań zostaje rozbita poprzez fale ultradźwiękowe na setki tysięcy mikroskopijnych kropelek, stwarzając chłodną mgiełkę. Wydobywającej się mgiełce towarzyszy miły dla zmysłów subtelny szum nie przekraczający poziomu 34 db.


Co eksponuje nawilżacz GOTA?

  • wyjątkowa dyskretność i kompaktowość, pozwala to na dobranie go do każdego wnętrza
  • nieszablonowe, nowoczesne wzornictwo przy zachowaniu niewielkich wymiarów
  • Prostota urządzenia że przy wykonaniu 3 płatwych czynnośći: odkręcenia dolnego zbiornika, uzupełnienia go wodą i włączeniu urządzenia, możemy cieszyć się znakomitym mikroklimatem w naszym domu.
  • 18 stopniowa regulacja wydmuchu - zezwala na dostosowanie poziomu wilgotności zgodnie z naszymi potrzebami
  • 3 litrowy pojemnik na wodę, oszczędza nasz czas konieczny na podmianę wody


Nawilżacz Gota jest przystępny w kolorach
czarnym i białym. Tradycyjne barwy pozwolą zespoić urzadzenie zarówno do wnętrza postępowego jak i konwencjonalnego.

Gota można wzbogacić o dodatkowe części w zależności od upodobań:

Ionic Silver Cube - kostka z jonami srebra, umieszczona w zbiorniku nawilżacza, poprzez rok uwalnia jony srebra - eliminując bakterie i wirusy (przystępny w akcesoriach)

Filtr – niezbędny w celu podwyższenia poziomu higieny, w naszym sklepie istnieje możliwość nabycia filtra, dzięki temu Gota zapewni zdrowe nawilżanie bez rozpylania białego nalotu czy zapachów. (przystępny w akcesoriach)

Biocido – środek uzdatniający do wody w nawilżaczach, działający bakteriobójczo i zapobiegający ich namnażaniu się w urządzeniach. (przystępny w akcesoriach)

Nawilżacz ultradźwiękowy GOTA NEW z najnowszymi funkcjami pozostaje wyjątkowy prosty w obsłudze, intuicyjny, za to jeszcze bardziej sprawny. Wydajny, wygodny, estetyczny, wyszukany.

informacje technologicznE