Rexel Auto+ 500X (5028252309554) promocja 2019

Cena6576.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie biurowe-zakupy

Parametry

Producent:Rexel
Kategoria:Niszczarki
Pojemność kosza 80 l
Szerokość wejścia 230 mm
Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD
Rodzaj cięcia ścinki

Opis

Bezpieczeństwo: DIN 4 (ścinki 4x40 mm)
pojemność kosza: 80l
Tnie do 600 kartek jednocześnie
niezwykle cicha praca
Funkcja Auto Start-stop

Niszczarka Rexel Auto+ 500 to bardzo produktywna ogólnobiurowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem zaprojektowana tak, żeby uprościć niszczenie dokumentów. Dzięki bezprecedensowej technice samoczynnego cięcia Rexel nie trzeba już eliminujeć zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Po prostu załaduj do 500 arkuszy papieru w formacie A4 za jednym razem i pozwól niszczarce Auto+ 500 na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 500 arkuszy, oszczędzając Twój cenny czas i pozwalając na kontynuowanie pracy. Wyłącznie kilka arkuszy do zniszczenia? Użyj szczeliny ręcznego podawania, która przyjmuje do 10 arkuszy na raz i może niszczyć karty kredytowe.

Auto+ 500 to niszczarka o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN 4), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 40 mm) dzięki temu jest wyśmienita do niszczenia dokumentów zawierających poufne informacje. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 80-litrowy kosz z okienkiem, który gromadzi do 850 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej wymaga opróżniania.

Auto+ 500 to bardzo cicha niszczarka (mniej aniżeli 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który oznajmia użytkownika o włączeniu niszczarki albo o konieczności ostygnięcia.

Zabezpiecz tajne i ważne informacje przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty domowe albo biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie lub markę w sytuacji kradzieży informacji. Niszczarka Auto+ 500 pozostała zaprojektowana do samoczynnego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można użyć na inne zadania. Możesz być pewny, że niszczarka Auto+ 500 to urządzenie niezbędne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia drobnej ilości dokumentów.

Niszczarka Auto+ 500 o wadze 36.5 kg oraz o wymiarach 955 (Wys.) x 645 (Szer.) x 650 (Gł.) mm wyposażona jest w kółka, żeby ułatwić jej przemieszczanie.


parametry artykułu:

Poziom bezp. DIN: 4 (ścinki 4x40 mm)
Tnie max.: 500 kartek (samoczynnie), 10 kartek (podawanych ręcznie)
objętość kosza: 80 litrów (850 kartek)
Auto Start/Stop
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
Funkcja cofania papieru
Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, płyty CD
Gwarancja 2 lata / 20 na noże

Waga: 36.5 kg