Oczyszczacz powietrza lr 330 - marki Beurer promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Oczyszczacz powietrza lr 330 - marki Beurer oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 840.84 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Oczyszczacz powietrza BEURER LR 330 4211125660055 - Dobra oferta!
840.84
Sferis.pl
BEURER oczyszczacz powietrza LR 330 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
939.00
Mall.pl
Oczyszczacz powietrza BEURER LR 330
976.00
Vobis
Oczyszczacz powietrza LR 330 - Beurer
1190.00
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.
BEURER Oczyszczacz i nawilżacz powietrza LR 330
1213.27
i-Apteka.pl
Oczyszczacz powietrza Beurer LR 330
1220.00
Klima-sklep.pl
Nawilżacz BEURER LR 330
1398.00
MediaMarkt.pl
Nawilżacz BEURER LR 330
1399.00
Saturn

Parametry

Producent:Beurer
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

wygodny oczyszczacz powietrza - oczyszczanie i nawilżanie powietrza w jednym urządzeniu. Urządzenie odfiltrowuje: - kurz domowy - sierść zwierząt - aromaty - pyłki - rożne bakterie i wirusy - szkodliwe gazy produktywność filtra: 85% FUNKCJONALNOŚĆ: - nawilżanie powietrza w wyniku samoregulującego parowania na zimno, maks.

220 ml/h - wyświetlacz aktualnej wilgotności pomieszczenia - ustawianie pożądanej wilgotności powietrza (40-80%) - samoczynna regulacja skuteczności nawilżania, maks. 220 ml/h - 3 poziomy - adekwatny do pomieszczeń o powierzchni do 35 m2 - wyjmowany zbiornik na wodę 4,6 l - komplet płytek umożliwiający mycie w zmywarce - funkcja minutnika - oświetlony wyświetlacz i zbiornik na wodę - wskaźnik zamiany filtra - automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Oczyszczanie Zdrowy tryb życia i optymalne ochrona zdrowia to tendencja lubiana całym świecie – podstawą jest powietrze, którym oddychamy: - wdychamy 10000 litrów powietrza dziennie - najczęściej przebywamy w pomieszczeniach - powietrze w pomieszczeniach jest przeważnie zanieczyszczone i złej jakości Niestety prawie wszystkie zanieczyszczenia powietrza są dla ludzkiego oka niewidoczne.

Dzięki naszej efektywnej technice trójwarstwowej z filtrem wstępnym, HEPA i filtrem z energicznym węglem realne jest filtrowanie większości skażeń. Filtr HEPA cenią sobie w szczególności alergicy, ponieważ jego skuteczność jest niezmiernie wysoka.

Nawilżanie Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, niejednokrotnie wartość ta nie zostaje osiągnięta.

Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza powiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. Błony śluzowej, skóry, części wyposażenia itd.

Może pociągać to za sobą negatywne skutki: - wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, - rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, - wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, - zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, - wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien nienaturalnych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, - uszkodzenie drewnianych komponentów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, - rozstrojenie instrumentów muzycznych.

Niestety prawie wszystkie zanieczyszczenia powietrza są dla ludzkiego oka niewidoczne. Dzięki naszej skutecznej technologii trójwarstwowej z filtrem wstępnym, HEPA i filtrem z dynamicznym węglem osiągalne jest oczyszczanie większości skażeń.

Filtr HEPA cenią sobie w szczególności alergicy, ponieważ jego produktywność jest niezmiernie wysoka.