Fellowes AeraMax DX55 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fellowes AeraMax DX55 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX55 - gwarancja bezpiecznych zakupów - WYSYŁKA 24H
649.00
Pasaż Biurowy
Oczyszczacz FELLOWES DX55 AeraMax
828.00
MediaMarkt.pl
Fellowes AeraMax DX55
833.01
Proshop

Parametry

Producent:Fellowes
Kategoria:Oczyszczacze powietrza

Opis

Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które eliminuje skażenia i cząsteczki stałe znajdujące się w powietrzu w pomieszczeniach. Badania wskazują, iż powietrze w pomieszczeniach może być choćby do pięciu razy bardziej zanieczyszczone niżeli powietrze na zewnątrz!* Niezależnie od czystości i porządku panującego w Twoim domu, jest on pełen szkodliwych dla zdrowia skażeń i substancji drażniących takich jak: kurz i roztocze, wirusy, zarazki, pyłki, zarodniki pleśni, sierść i naskórek zwierząt domowych, a także dym papierosowy.

aktualnie spędzamy choćby do 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego dobra jakość powietrza we wnętrzach jest tak ważna. Używając oczyszczacze Fellowes AeraMax™ możesz skutecznie zmniejszyć ilość szkodliwych zarazków i pomóc zapobiegać alergiom, astmie, przeziębieniom i grypie.

Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) zaklasyfikowała skażenia powietrza w pomieszczeniach do grupy 5 największych zagrożeń dla zdrowia publicznego. Na złą jakość powietrza składa się niemało czynników.

typowo występującymi skażeniami w biurze są: zarodniki pleśni, grzyby, roztocza, chemikalia (LZO), pyłki, drobnoustroje, a także wirusy. Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax wykorzystują kompozycję najistotniej efektywnych metod filtracji i oczyszczania.

W czterostopniowym procesie usuwają aż do 99,97% skażeń z powietrza tak niewielkich, jak 0,3 mikrona. Ten poziom wydajności w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i nieskomplikowanym w obsłudze panelem sterowania powoduje, iż jest to wspaniałe rozwiązanie na czyste powietrze równocześnie w domu, jak i w pracy.

zalety: - likwiduje 99,97% skażeń powietrza tak nieznacznych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Likwiduje: wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych oraz dym tytoniowy.

- zaimplementowana ochrona antybakteryjna. Warstwa AeraSafe™ na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów. - automatyczne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Sensor AeraSmart™ kontroluje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby powietrze było zawsze czyste.

Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu. - Bezpieczny. Technika PlasmaTrue™ formuje zjonizowane pole usprawniające usuwanie skażeń. - Tryb zwiększonej filtracji.

Przycisk Aera+™ jest dedykowany do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza poprzez filtry oczyszczacza rozszerza się o 50% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, by jak najszybciej zlikwidować zanieczyszczenia.

- nieskomplikowane używanie. Przychylny dla użytkownika panel ukazuje tryb pracy i powiadamia o potrzebie zamiany filtrów. - Ultra cicha praca - perfekcyjny do przestrzeni biurowych i do użytkowania w domu przez cały dzień.

- przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 18 m2. - Oczyszczacze AeraMax™ otrzymały znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii). Zgodnie z mottem Fundacji "O udoskonaloną jakość życia alergików" znak jakości jest przyznawany produktom i usługom przyjaznym alergikom, żeby ułatwić im wybór adekwatnych towarów i usług o stosownej jakości.

- Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax™ otrzymały dokument AHAM w 3 klasach odświeżania (dym, pyłki, pył). Produktywność odświeżania w danej klasie jest określana poprzez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz.

Im pokaźniejsza wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu. - 3 lata gwarancji na urządzenie. Cechy technologiczne: polecana powierzchnia pomieszczenia: do 18 m2, wykorzystanie: Osobiste, sprawność oczyszczania w %: 99,97, ilość ustawień prędkości: 4, liczba oczyszczonego powietrza (m3/h) w zależności od prędkości oczyszczania: 42, 82, 121, 211, Głośność (db) w zależności od szybkości oczyszczania: zużycie mocy (W) w zależności od szybkości oczyszczania: 6, 9, 16, 62, ilość etapów oczyszczania: 4, technika EnviroSmart: Nie, ilość silników: 1, Panel kontrolny: Panel dotykowy, Zabezpieczenie termiczne i nadprądowe: Nie, pokrywa z ABS niepodatnego na promieniowanie UV: Nie, wymiary (Wys.

x Szer. X Gł. W mm): 521 x 330 x 169, Waga urządzenia: 4.7 kg, atesty bezpieczeństwa: UL, TUV, Gwarancja: 3 lata, Kolor: biały.