Thomas PET & FAMILY promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Thomas PET & FAMILY oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Odkurzacz piorący Thomas Pet & Family 788563- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1099.00
Sferis.pl
Odkurzacz THOMAS Aqua Pet&Family + Turboszczotka + DARMOWY TRANSPORT!
1186.84
ELECTRO.pl
Odkurzacz THOMAS Aqua Pet&Family + Turboszczotka
1186.84
Media Expert
Thomas Aqua+ Pet & Family Plus
1299.00
OleOle!
Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1299.00
Sferis.pl
Aqua+ Pet & Family PLUS Odkurzacz piorący Thomas model 2018 PREZENT
1299.00
Autoryzowany Serwis & Sklep THOMAS
Odkurzacz uniwersalny Thomas AQUA+ PET&FAMILY Pomarańczowy
1299.00
EUKASA.pl
Thomas Aqua+ Pet & Family Plus
1299.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Thomas
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 1700 W
Zasięg pracy 11 m
Regulacja prędkości tak
Pojemność worka/pojemnika 1.8 l
Wysokość 30 cm
Szerokość 31 cm
Długość 48 cm
Kolor szary, pomarańczowy

Opis

Test odkurzacza Thomas Thomas Pet&Family w programie "Pani Gadżet"Oryginalny produkt z polskiej dystrybucji z gwarancją w Polsce.

+ 6 miesięcy uzupełniającej gwarancji po rejestracji: http://www.thomas-register.net/
Odkurzacz THOMAS AQUA+ PET & FAMILY d la wszystkich fanów zwierząt domowych, którzy cenią sobie prawdziwą czystość. Jeśli codziennie musisz mierzyć się z problemem usuwania plam i sierści, już dzisiaj możesz się pozbyć tego kłopotu raz na za każdym razem. Odkurzacz THOMAS AQUA+ PET & FAMILY zezwala na głębokie czyszczenie tkanin, powodując, że nie jest wymagane odkurzanie przed czyszczeniem. Odkurzacz klasyczny i piorący z nowoczesną technologią AQUA+ zapewnia nowy rozmiar czystości - szczególnie, jeśli chodzi o eliminowanie sierści i plam.

THOMAS zna szczególne wyzwania, których przyczyną są zwierzęta w domu: sierść na dywanach i tapicerkach. Brud wnoszony po spacerze na łapach - i roznoszony po domu albo mieszkaniu.

W oparciu o doświadczenia uzyskane w drodze wieloletnich badań, marka THOMAS doszła do następującego wniosku: gruntowną czystość i świeżość w domu można zapewnić tylko używając wody. Z tego właśnie powodu opracowano nieszablonową technikę THOMAS AQUA+. Technologia ta dajeniemało korzyści ludziom posiadającym zwierzęta domowe: odkurzacz do usuwania sierści THOMAS AQUA+ PET & FAMILY wykorzystuje dużą moc ssania, jest wyposażony w specjalne szczotki i ssawki i łączy kurz i brud w wodzie.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekują higienicznego odkurzania bez konieczności zamiany worka. Jest to także rozwiązanie wszystkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ przy pomocy 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać się z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas kolekcji AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 przeróżnych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym oraz filtr powietrza wylotowego.

technologia, która oferuje pokaźniejszą wydajność, ma dwie decydujące zalety:

 • Po pierwsze: wysokowydajne likwidowanie kurzu bez konieczności zamiany worka, ponieważ THOMAS zrewolucjonizował odkurzanie, wykorzystując zaledwie jeden litr wody. Dzięki wyjątkowej konstrukcji skrzynki filtracyjnej THOMAS AQUA+ znajdująca się w niej woda zespaja kurz, skażenia i sierść zwierząt, uniemożliwiając ich unoszeniu się w powietrzu.
 • Po drugie: gruntowne likwidowanie plam i brudu dzięki skutecznemu systemowi natrysku pod ciśnieniem. Rezultat: choćby najbardziej uporczywe zabrudzenia i plamy na dywanach, tapicerce, podłogach twardych albo w środku pojazdów zostają dzięki wodzie produktywnie usunięte.


Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie przy pomocy filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Wystarczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.


podczas pracy:

 • nie wydziela się standardowy nieprzyjemny aromat. Pyły i skażenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi poprzez dopełniające filtry.

 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego

 • w sytuacji korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod pokaźnym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.

 • Odkurzacz Thomas Pet&Family wyposażony jest w uchwyty na uzupełniające akcesoria. Są one zaimplementowane w ramę odkurzacza, dzięki czemu potrzebne akcesoria są zawsze pod ręką.

 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb, a także typu odkurzanej powierzchni.


Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który często następuje w przypadku wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra starczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.

podczas pracy odkurzacz wymusza częściową zamianę powietrza w pomieszczeniu. Liczba alergenów w środowisku domowym zostaje bardzo stanowczo zredukowana na sporo godzin. Równocześnie uzyskujemy nawilżone powietrze, które staje się zauważalnie świeże i czyste.


właściwości produktu:

 • Odkurzanie z zastosowaniem filtra wodnego AQUA+ albo pojemnika "Hygiene Bag" z tradycyjnym workiem

 • Specjalny filtr higieniczny, nadający się do prania

 • Specjalny system spryskiwania pod ciśnieniem

 • Moc max. 1700 Wat

 • 3 poziomy regulacji siły ssania z funkcją ECO

 • samoczynne zwijanie kabla

 • 11 m promień pracy

 • 2 pozycje parkowania

 • Uchwyty na akcesoria wkomponowane w ramę odkurzacza

 • ilość poziomów dmuchaw: 1

 • Max. Ciśnienie robocze: 280 mbar

 • System kontroli ciśnienia natrysku

 • pojemność zbiornika: 1,8 l

 • objętość zbiornika na czystą wodę ok.: 1,8 l

 • Zużycie wody w trakcie czyszczenia na mokro ok..: 1,8 l

 • Funkcja zbierania wody

wymiary I WAGA

Długość: 486 / 550 mm
Szerokość: 318 / 288 mm
Wysokość: 306 / 480 mm
Waga: 8,2 kg / 13,7 kg
AKCESORIA W WYPOSAŻENIU typowYM

Przełączalna szczotka do zbierania sierści i włosów z dywanów i podłóg
Turboszczotka
Szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, o dł. 190 mm
Ssawka szczelinowa o długości 360 mm
Ssawka do prania dywanów
Ssawka do prania tapicerki
Płyn ProTex do prania dywanów i tapicerki 250 ml