Goldwell Dualsenses Green, organiczny balsam regenerujący do włosów zniszczonych, 1500ml, 1388 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Goldwell Dualsenses Green, organiczny balsam regenerujący do włosów zniszczonych, 1500ml, 1388 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 45.81 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Schwarzkopf BC Moisture Kick szampon nawilżający 1000ml
45.81
Hairlook.pl
Schwarzkopf BC Moisture Kick, silnie nawilżający szampon, 1000ml
47.40
Hairstore.pl
Schwarzkopf BC Moisture Kick - Szampon nawilżający 1000ml
57.50
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Goldwell
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać balsam
Rodzaj włosów suche i zniszczone
Działanie nawilżające
Pojemność 1000 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to producent kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – by umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak rewolucyjny, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, iż wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak obszerny, iż mógł sobie pozwolić w dodatku na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest nad wyraz lubianym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony został na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto zostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, uniemożliwiające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów marki Schwarzkopf – Taft. Producent znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf pozostał wykupiony przez markę Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która przeznaczona jest do użytkowania przez fachowych fryzjerów.

producent ciągle się rozwija i proponuje swym klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu zadowala się popularnością i podziwm.