Goldwell Dualsenses Green, organiczny balsam regenerujący do włosów zniszczonych, 1500ml, 1388 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Goldwell Dualsenses Green, organiczny balsam regenerujący do włosów zniszczonych, 1500ml, 1388 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 38.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Schwarzkopf BC Moisture Kick, szampon ekstremalnie nawilżający włosy suche 1000ml
38.70
Gobli.pl
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick szampon do włosów 1000 ml dla kobiet
42.56
ELNINO PARFUM
SCHWARZKOPF BC Moisture Kick Szampon Nawilżający 1000 ml
45.36
Hair & Beauty
SCHWARZKOPF BC Moisture Kick Szampon Nawilżający 1000 ml
45.36
multidrogeria.pl
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick szampon do włosów 1000 ml dla kobiet
48.85
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Goldwell
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać balsam
Rodzaj włosów suche i zniszczone
Działanie nawilżające
Pojemność 1000 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to producent kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – by umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak rewolucyjny, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, iż wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak obszerny, iż mógł sobie pozwolić w dodatku na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest nad wyraz lubianym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony został na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto zostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, uniemożliwiające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów marki Schwarzkopf – Taft. Producent znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf pozostał wykupiony przez markę Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która przeznaczona jest do użytkowania przez fachowych fryzjerów.

producent ciągle się rozwija i proponuje swym klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu zadowala się popularnością i podziwm.