Kerastase cristalliste - maska do włosów suchych i delikatnych 200ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kerastase cristalliste - maska do włosów suchych i delikatnych 200ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Kerastase Cristalliste | Maska do włosów suchych i delikatnych 200ml
109.00
ESTYL.pl
Kérastase Cristalliste Masque Cristal maska do włosów 200 ml dla kobiet
110.99
ELNINO PARFUM
Kérastase Cristalliste Masque Cristal maska do włosów 200 ml dla kobiet
121.41
E-Glamour.pl
KERASTASE CRISTALLISTE, Maska odbudowująca 200ml
126.99
Gobli.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać maska
Rodzaj włosów suche i zniszczone
Pojemność 200 ml

Opis

Kosmetyki Kérastase to numer jeden wśród towarów do pielęgnacji włosów, które mieszczą się w fachowej pielęgnacji od grupy L'Oréal. Kérastase to nieszablonowe, ekskluzywne kosmetyki do włosów, które pojawiły się po raz pierwszy w 1964 roku.

Początkowo te innowacyjne produkty były dedykowane dla prestiżowych salonów fryzjerskich. Obecnie są przystępne ponadto do wykorzystywania domowego. Produkty do pielęgnacji włosów Kérastase są nieszablonowe i innowacyjne, zawierają postępowe składniki, asygnowane dla przeróżnych rodzajów włosów, skomponowane tak, aby każda kobieta mogła maksymalnie zastosować to, co daje upiększający program Kérastase, opracowany poprzez naukowców.

Dzięki rozdzieleniu kosmetyków na kilka linii, z towarów Kérastase z łatwością wybierzesz dla siebie kompleksowy program pielęgnacji do danego rodzaju włosów. Ciesz się mistrzowską pielęgnacją włosów od Kérastase w swym domowym kąciku SPA.