Loreal Mythic Oil Huile Radiance | Nabłyszczający olejek do włosów 100ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Loreal Mythic Oil Huile Radiance | Nabłyszczający olejek do włosów 100ml oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.39 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
L´Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Radiance olejek i serum do włosów 100 ml dla kobiet
49.39
ELNINO PARFUM
Loreal Mythic Oil Huile Radiance | Rozświetlający olejek do włosów farbowanych 100ml
49.69
ESTYL.pl
L´Oréal Professionnel Mythic Oil Huile Radiance olejek i serum do włosów 100 ml dla kobiet
50.89
E-Glamour.pl
Loreal Mythic Radiance Oil nabłyszczający olejek, włosy farbowane, 100 ml
69.90
czasnawłosy.pl
L`OREAL MYTHIC OIL COL GLOW 100 ml
73.00
HairShop

Parametry

Producent:Loreal
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać olejek
Pojemność 100 ml

Opis

L'OREAL PROFESSIONNEL Mythic Oil Rich Oil Dyscyplinujący olejek odżywczy do włosów suchych i nieposłusznych bez spłukiwania 100ml LOREAL PROFESSIONNEL Mythic Oil Rich Oil Dyscyplinujący olejek odżywczy do włosów suchych i nieposłusznych bez spłukiwania 100ml wytworny olejek do pielęgnacji włosów suchych i nieposłusznych.

Dzięki specjalnej mieszance olejków z pączków ryżu, otrąb ryżowych i olejku arganowego olejek nie tyko pielęgnuje i dodaje blasku matowym i pozbawionym blasku włosom, ale także dyscyplinuje i ujarzmia niesforne kosmyk i.

Mythic Oil Rich to połączenie dwóch rodzajów kosmetyków w jednym - luksusowej odżywki i wygładzającego olejku stylizacyjnego. Można używać na włosach mokrych i wilgotnych jako: odżywkę po umyciu włosów kosmetyk rozplątujący i usprawniający rozczesywanie włosów środek ochronny przy suszeniu włosów suszarką Sposób zastosowania: W zależności od rodzaju włosów nałożyć 1 albo 2 pompki towaru na dłonie, następnie wmasować w wilgotne albo suche włosy i przystąpić do modelowania.

w sytuacji dostania się preparatu do oczu, natychmiast spłukać je wodą.