Matrix total results mega sleek odżywka do włosów nieposłusznych i puszących się (shea butter) 1000 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Matrix total results mega sleek odżywka do włosów nieposłusznych i puszących się (shea butter) 1000 ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 42.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Matrix Mega Sleek, Odżywka wygładzajaca 1000ml
42.99
Gobli.pl
MATRIX Odżywka Wygładzenie 1l
49.00
Vanity
Matrix Total Results Mega Sleek - Odżywka wygładzająca 1000ml
55.00
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Odżywianie włosów
Rodzaj włosów grube i puszące się
Pojemność 1000 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska marka MATRIX została założona w 1980 roku przez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była przezroczysta: wysokiej jakości, fachowe kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, oraz propozycja specjalistycznych terapii posiadających na celu sprawienie, iż każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wytwornym obcięciem, lecz także z zniewalająco jedwabistymi, błyszczącymi włosami.

Serce producenta to pasja do kreowania nadzwyczajnego wizerunku.Entuzjazm, a także fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą profesjonalnych artykułów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo subtelną i wysmakowaną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swymi atutami, nieustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej marka Matrix tworzy kosmetyki, które piękne rezultaty.

Odważna i wysmakowana, radosna i spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w bezusterkowy głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.optymalnie przypasowane, skrupulatne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a głównie pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach innowacyjnych kobiet, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając nowoczesne, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię unikatową troską proponując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować sprężystością, objętością, a także blaskiem.

ładna fryzura jest wizytówką wyszukanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour.pl