Real Pharm - AAKG 300g promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Real Pharm - AAKG 300g oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Real Pharm AAKG 300g
69.99
SklepSunn
Real Pharm AAKG 300g
79.00
www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:Real Pharm
Kategoria:Odżywki przedtreningowe
Opakowanie małe

Opis

100% AAKG, BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
skutecznIE poprawia UKRWIENIE I DOTLENIENIE KOMÓREK
sprawia NIESAMOWITĄ POMPĘ NA TRENINGU
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AMINOKWAS!
Jeżeli poszukujesz sposób na olbrzymią pompę treningową i nie wiesz, który z suplementów będzie optymalny – odpowiedź jest prosta. Jedynie ten suplement zapewni Ci to czego potrzebujesz, nie nadwyrężając jednocześnie budżetu!
AAKG Real Pharm to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca odpowiednie osiągi. Towar jest progresywną formą aminokwasu argininy, gwarantując skuteczny przepływ krwi do mięśni, który powoduje ich właściwe ukrwienie (wytwarzając uczucie tzw. Pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się wykorzystywanie preparatu przed wysiłkiem.
dodatkową zaletą tego towaru jest jego wpływ na ulepszenie odżywienia i dotlenienia komórek mięśniowych, dzięki temu będziesz mógł liczyć na jeszcze lepsze rezultaty niżeli dotychczas! wykorzystywanie towaru po wysiłku wspomaga transport części odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.
Alfa Ketoglutaren L-Argniny (AAKG) jest elementyem pokarmowym posiadającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu znajdują coraz pokaźniejsze podziw w oczach jednocześnie fachowych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. W dodatku może działać energetycznie i polepszać produktywność seksualną.
AAKG REAL PHARM – mistrzowskie WSPARCIE W DĄŻENIU DO PERFEKCJI!