Dunlop SP Winter Response 195/50 R15 82 H promocja 2018

Cena271.56
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Opony WIDERSKI

Parametry

Producent:Dunlop
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 50
Średnica osadzenia R15
Indeks nośności 82
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Poziom emisji hałasu 67 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

korzystne zachowanie na drodze we wszystkich warunkach zimowych

  • Równomiernie wydajne działanie na wodzie, śniegu i lodzie
  • znakomita trakcja na śniegu
  • znakomita przyczepność przy zimowej pogodzie
  • znakomite wyczucie drogi

Równomiernie sprawne działanie na wodzie, śniegu i lodzie

SP Winter Response to odpowiedź na różne oczekiwania użytkowników stawiane oponom zimowym. Część bieżnikowa ma asymetryczną konstrukcję, w której różne strefy odpowiadają za poszczególne funkcje. Dzięki czemu udało się znaleźć dobry kompromis między zachowaniem na nawierzchniach pokrytych wodą, śniegiem i lodem.

genialna trakcja na śniegu

Ciesz się pewnością prowadzenia przy grubej pokrywie śnieżnej. Bieżnik ma dwa typy lamelek, które współpracują ze sobą w celu utrzymania korzystnej trakcji, krótiej drogi hamowania i pokonywania zakrętów na śniegu.

genialna przyczepność przy zimowej pogodzie

W bieżniku opony SP Winter Response wykorzystano mieszankę o obszernym udziale krzemionki. Dzięki czemu bieżnik zachowuje rozciągliwość w niskich temperaturach, polepszając własności trakcyjne na śniegu i lodzie.

doskonałe wyczucie drogi

w trakcie jazdy na śliskich zimowych drogach nad wyraz ważne jest otrzymywanie jak największej ilości danych o drodze. W oponie SP Winter Response wykorzystano technologię Dunlop Touch Technology. Jest to zbiór zaawansowanych rozwiązań, które zapewniają lepsze wyczucie nawierzchni.

Bezszwowa opaska nylonowa (JLB). technika hybrydowej osnowy ograniczająca zniekształcenia na obwodzie opony przy obszernych szybkościach.atuty nieprzeciętna stabilność podczas szybkiej jazdy, płynne i równomierne zużycie.

Asymetryczny wzór bieżnika. Asymetryczna kompozycja bieżnika sprawia, iż opona ulepszone prowadzenie i większą niepodatność na aquaplaning. Ciągłe centralne żebro polepsza stabilność i precyzję jazdy. Asymetryczne rozmieszczenie rowków polepsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Lepsze zachowanie w jeździe na wprost i na zakrętach, obszerniejsza niepodatność na aquaplaning.

System różnorodnych lamelek. Pogoda zimą może być nad wyraz rozmaita. Jednak każde warunki, od zimnej i suchej nawierzchni po mroźny śnieg czy śnieg z deszczem, stawiają oponom wysokie wymogi. Różnorodne typy lameli wykorzystywane w oponach Dunlop, dostosowane do najróżniejszych wariantów zimowej nawierzchni, pozwalają produktywnie zmierzyć się z tymi wyzwaniami.mocne strony jednorodne zachowanie w każdych zimowych warunkach pogodowych.

Bieżnik wielokątowy (Multi Radius Tread). Bieżnik wielokątowy wykorzystuje dziesięć różnorodnych promieni, co zagwarantuje obszerniejszą precyzję prowadzenia. Taka konstrukcja sprawia nad wyraz równomierne rozkładanie się ciśnienia na całej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Efekt to łagodniejsze wchodzenie w zakręt z prostej, co umożliwia precyzyjniejsze i postępowe reagowanie.atuty istotnie udoskonalona kontrola nad zmianą powierzchni kontaktu opony z jezdnią we wszelkich warunkach, lepsze wyczucie drogi podczas jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach oraz pokaźniejsza kontrola przy pokonywaniu zakrętów.