Nokian WR D4 205/60 R16 96 H promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nokian WR D4 205/60 R16 96 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 334.55 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Nokian WR D4 205/60R16 96H XL - Kup dziś, zapłać za 30 dni
334.55
Nowe-Opony.pl
Nokian WR D4 205/60R16 96H opona zimowa osobowa ( B, A, 1), 69dB )
339.00
opony.istore.pl

Parametry

Producent:Nokian
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 96
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy

Opis

Nokian WR D4 205/60R16 96H opona osobowa zimowa

Pierwsza na Świecie opona zimowa z oceną A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni Po raz pierwszy, prawdziwa opona zimowa może wydajnie podejmować wyzwania na nawierzchniach pokrytych wodą oraz błotem pośniegowym. W wielu rozmiarach opona zimowa Nokian WR D4 uzyskuje najwyższe oceny A na etykiecie UE. Dla kierowcy oznacza to różnicę choćby 18m podczas hamowania na mokrej nawierzchni.

obszerniejsza przyczepność zimą, ulepszone wyczucie prowadzenia;

Każdy blok i lamela w wytwornym wzorze bieżnika ma skrupulatny zarys i dokładnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na rewelacyjną przyczepność i prowadzenie.

Więcej informacji

Kontrolowane prowadzenie;

Obszar centralny jest zdominowany poprzez mocne i masywne żebro centralne. Lamele solidnego żebra centralnego nie biegną przez całą jego szerokość, co zwiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

Więcej danych

staranna przyczepność, znakomita oporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa;

wyjątkowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, zagwarantuje nieprzeciętne wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

Więcej danych

Więcej technicznych;
w tworzeniu opon wykorzystywane są tylko oczyszczone oleje bez dodatku jakichkolwiek substancji toksycznych albo rakotwórczych. Oczyszczone oleje Więcej informacjiMaksymalna przyczepność na śniegu Bloki zapewniające skuteczność na śniegu Więcej danychpokaźniejsza przyczepność i lepsze wyczucie jazdy sztywne bloki usprawniające prowadzenie Więcej danych
stabilne prowadzenie elementy wspomagające prowadzenie Więcej danychPrzyczepność w skrajnych warunkach Deep Snow Booster Więcej danychSkutecznie uniemożliwia aqua- i slushplaningowi Slush Blower Więcej danych