Orgasm control+ gel 100 ml żel powstrzymujący przedwczesny wytrysk 180347 marki Cobeco pharma promocja 2019

jest dostępny w sklepie Farmed.pl

Parametry

Producent:Cobeco Pharma
Kategoria:Opóźnianie wytrysku

Opis

Orgasm Control+ Gel został stworzony, byś poczuł:

* efekt chłodzenia i zmrożenia - twój członek zastyga w erekcji

* dłuższy stosunek - choćby o 40 minut

* mocną i długą erekcję

* niecodzienne dynamiczne doznania

* pełną satysfakcję seksualną

* pewność swej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku

* brak zdenerwowania i niepewności przed stosunkiem


progresywny i najskuteczniejszy żel opóźniający wytrysk nareszcie na polskim rynku!

Linia Orgasm Control wzbogaca się o nowy artykuł. Orgasm Control+ Gel to postępowy artykuł, który powstał specjalnie na życzenie naszych klientów. Stworzyliśmy go, byś mógł radować się istotnie długimi stosunkami. Żeby wzbogacić Twoje doznania, jednocześnie opóźniając moment ejakulacji. Jeśli marzy Ci się w łóżku solidność seksualnego długodystansowca, stosuj Orgasm Control+ Gel regularnie. Koniec z rozgorączkowanym galopem, prędkim finiszem i niepocieszonym spojrzeniem Twojej kobiety! Zniknie zakłopotanie w intymnych sytuacjach. Razem z partnerką zaczniecie czerpać radość z cudownego i długiego seksu.


Problem przedwczesnego wytrysku dotyka prawie połowy męskiej populacj.

Mężczyźni od setek lat mierzyli się problemem z przedwczesnego wytrysku. Imali się najdziwniejszych sposobów. Odliczanie do tyłu podczas stosunku, czy odganianie seksualnej ekstazy wizualizacjami teściowej oczywiście nie pomaga.

A przecież obecnie ten wstydliwy problem dotyczy panów w każdym wieku. Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia, zła dieta może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Problem ten dotyka nie tylko mężczyzn,jeszcze ich partnerki, sfrustrowane brakiem orgazmu.

Nie pozwól, by wasza szczególna, intymna więź, cierpiała z powodu Twoich niedomagań. Orgasm Control+ Gel to produktywny sposób na kontrolę wzwodu. Daj swojej kobiecie tyle rozkoszy, ile naprawdę potrzebuje.


Jak działa Orgasm Control+ Gel?

* Lekko znieczula żołądź, powierzchnię członka

* zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka

* Daje niezwykłe uczucie chłodzenia

* Tonizuje reakcję zakończeń nerwowych

* Pielęgnuje skórę penisa i zapobiega otarciom

* Otwiera Ciebie i Twoją partnerkę na niezwykłe i głębokie doznaniaOrgasm Control + swoje niezwykłe cechy zawdzięcza niezwykłemu efektowi chłodzenia i znieczulenia.

Formuła żelu pozostała tak zaprojektowana, by naturalne składniki jak najlepiej wchłaniały się w głąb członka i lepiej przenikały do wewnętrznych tkanek organu. Dzięki czemu działanie jest natychmiastowe i pozwala jeszcze dłużej radować się stosunkiem.


Orgasm Control + Gel rewolucja w uniemożliwianiu przedwczesnym wytryskom

Związki i substancje zawarte w żelu mają działanie chłodzące i znieczulające. Dzięki nowym doznaniom, wzwód jest silniejszy i twardszy. Olejki lotne uniemożliwiają nadwrażliwości żołędzia. Tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu.

w dodatku miejscowo posiadają działanie lekko znieczulające, co opóźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. Użytkownicy potwierdzają perfekcyjne działanie tego towaru. Na dodatek używanie żelu ulepsza wygląd i głęboko odżywia skórę Twojego penisa!

Dzięki Orgasm Control + tysiące kochanków na całym świecie może na nowo radować się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. Twoja kobieta będzie zachwycona, a Ty dołączysz do grona łóżkowych maratończyków.


komponenty

* MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT olejek eteryczny posiada z reguły mentol, który nadaje uczucie chłodu. Element o charakterystycznym świeżym zapachu. Pochodzi z Ameryki Północnej, Europy, Indii i Chin. Substancja hamuje rozwój mikroorganizmów i działa przeciwzapalnie. Daje uczucie świeżości i chłodu przez oddziaływanie z odpowiednimi receptorami obecnymi w skórze

* MENTHOL związek o silnym, specyficznym zapachu miętowym, jeden z głównych komponentów olejku miętowego. Charakteryzuje go działanie odświeżające, kojące, chłodzące, znieczulające, łagodzące podrażnienia.

* MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL olejek miętowy Peppermint Oil łagodzi stany zapalne skóry i podrażnienia, rozgrzewa.


Skład:

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE-20, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, MENTHOL, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, AROMA.


możliwe skutki uboczne

Przed zastosowaniem zaaplikuj środek na wewnętrzną część przedramienia, by sprawdzić wrażliwość na komponenty. W sytuacji nadwrażliwości na jakikolwiek element żelu, w szczególności w sytuacji wystąpienia wysypki albo swędzenia należy zaprzestać używania.