Sapphire SG-330E promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sapphire SG-330E oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1379.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Orbitrek Sapphire Galaxy II SG-330E iConsole+
1379.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny GALAXY II SG-330E Sapphire - czarno-grafitowo-czerwony
1379.00
TopSlim

Parametry

Producent:Sapphire
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 51 kg
Długość 147 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 172 cm
Waga koła zamachowego 12 kg

Opis

ukazujemy Państwu udoskonalony ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II renomowanej firmy Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego towaru sprawia, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym, mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta nawet najistotniej wymagającym treningom. Firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość artykułów, lecz także najmodniejszy design, który powoduje, iż nasze urządzenia nad wyraz korzystnie komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 pozostał wyekwipowany w nowy, bardziej zaawansowany komputer, proponujący możliwość podłączenia urządzenia mobilnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie nowe możliwości treningowe, oraz przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon albo tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i związać z komputerem za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla poprzez wejście TUNELINC. Przewód załączony do orbitreka.

Nowy, lepszy Galaxy II!ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
 • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy pozostał wyposażony w postępowy komputer treningowy z kolorowym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer posiada funkcję SCAN, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM i jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
 • możliwość podłączenia do komputera urządzenia przenośnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
 • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, nowoczesny, sport, cardio, program WATT),
 • niezwykle cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
 • stylowy i progresywny design,
 • wbudowane głośniki i port USB 3.0,
 • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
 • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
 • antypoślizgowe podstawy dla stóp,
 • rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator,
 • stabilna konstrukcja zagwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
 • pokrywa koła zamachowego pozostała w dodatku wyciszona!

Orbitrek Sapphire Galaxy II jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia solidnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne perfekcyjnie odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wykonany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, ale także elegancji.

Model Galaxy II specyficzną możliwość regulacji długości kroku, poprzez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze lepsze dobranie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


Nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą efektywność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). W naszym Orbitreku puls mierzony jest nieustannie, dzięki bardzo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najlepszych modelach przystępnych na rynku. Widocznym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, ale także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.