Spokey Tengus promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Spokey Tengus oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1215.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Spokey Tengus
1215.00
OleOle!
-27%
Trenażer eliptyczny SPOKEY Tengus + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
1215.00
ELECTRO.pl
Trenażer eliptyczny SPOKEY Tengus
1299.00
Media Expert
Spokey trenażer eliptyczny Tengus - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1659.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 40 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

TRENAŻER ELIPTYCZNY / ORBITREK SPOKEY TENGU Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

,,Ciężki" fitness?Tzw.,,ciężki" sprzęt fitness, w którego skład wchodzą rowery stacjonarne, trenażery eliptyczne (popularnie zwane orbitrekami), bieżnie oraz ławki do ćwiczeń, stanowi bazę pomagającą generować formę, odporność i piękną sylwetkę. Przed przystąpieniem do treningu warto wyszczególnić sobie realny cel optymalny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go. Trenażer eliptyczny- efekty ćwiczeńTrenażery eliptyczne / orbitreki są grupą sprzętu doskonale odpowiadającą osobom, które chcą wzmocnić całe ciało. Podczas treningu angażowane są jednocześnie dolne, jak i górne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem łydek, pośladków i obręczy barkowej.Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy. Dzięki temu korzystać z niego mogą jednocześnie osoby w korzystnej formie, jak i seniorzy, a także borykający się z nadwagą.

Trenażer eliptyczny Spokey Tengu przygotowany pozostał z myślą o użytkownikach stawiających na genialnie przypasowane cechy, najwyższą jakość wykonania oraz użycie najnowszych rozwiązań technicznych.

JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań aby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości. Na model Tengus udzielamy 5 lat gwarancji na ramę, a także na części mechaniczne, z wyłączeniem podzespołów ulegających normalnemu zużyciu. WYGODA wbudowane rolki transportowe ułatwiają przenoszenie sprzętu - dzięki nim prosto można przemieścić trenażer eliptyczny w wybrane miejsce. Antypoślizgowa struktura pedałów wznosi stopień bezpieczeństwa i komfort stosowania trenażera.

technologiaKomputer Trenażer eliptyczny wyekwipowany pozostał w komputer, którego wielki zakres funkcji oraz 12 wstępnie ustawionych programów zezwala na dopasowanie treningu do jednostkowych potrzeb. Przystępny jest również program manualny. Obszerny, wyraźny ekran ułatwia monitorowanie parametrów w trakcie ćwiczeń. Tym, co uwydatnia model Tengus jest użycie technologii Bluetooth. Dzięki niej do trenażera można podłączyć urządzenie przenośne (tablet/telefon) z zainstalowanym bezpłatnym oprogramowaniem Fitshow. Aplikacja ta pozwala na staranne monitorowanie wyników treningu. Dodatkowym atutem jest możliwość obserwowania na wyświetlaczu rzeczywistego krajobrazu odpowiadającego trasie wskazanej samodzielnie na mapie. To wspaniała sugestia dla fanów nowinek technicznych i interesująca opcja na uatrakcyjnienie rutynowych ćwiczeń. czujka pulsu czujnik pulsu zastosowany w rączki pozwala na obserwowanie wartości pulsu przez cały czas treningu. Koło zamachowe Dla efektywności treningu kluczowa jest możliwość regulacji oporu, a także waga koła zamachowego. W modelu Tengus użytkownik reguluje opór w zakresie 16 poziomów. Sama regulacja jest intuicyjna i wygodna - odbywa się automatycznie, wartość oporu wskazywana jest poprzez użytkownika za pomocą przycisków na konsoli komputera. Trenażer Tengus wyekwipowany pozostał w koło o wadze 8 kg, jednak użycie technice Optimized Power pozwala osiągnąć wynik trafny dla treningu z kołem o wadze 10 kg.

PRZEZNACZENIE Do ćwiczeń w domu. Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu.

ĆWICZONE MIĘŚNIE - mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda - mięśnie łydki - pośladki - mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia - mięśnie naramienne - mięśnie klatki piersiowej - mięśnie grzbietu

GWARANCJA 5 lat na ramę, a także na części mechaniczne, z wyłączeniem podzespołów ulegających normalnemu zużyciu

certyfikatY PN-EN 957-1 PN-EN 957-9