York Fitness X110 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem York Fitness X110 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
York Fitness X110 Active
999.00
OleOle!
Trenażer magnetyczny York Fitness X110
1229.00
Perfectsport

Parametry

Producent:York Fitness
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 110 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 34 kg

Opis

OPIS: X110 to magnetyczny trenażer eliptyczny z manualną regulacją oporu. Wyposażony w instynktowny w obsłudze ekran. Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest wspaniałą propozycją dla całej rodziny. Raduje się zainteresowaniem osób, które prowadzą aktywny tryb życia równocześnie latem jak i zimą lecz także osób, które posiadają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, że pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami jedynie nogami. Przy zaangażowaniu ramion podczas treningu, podobnie jak w trakcie joggingu, dynamicznie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy rąk, pracują także dolne partie ciała tj. Mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu poprawia wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także sprawnie modeluje sylwetkę.
Wszystkie trenażery eliptyczne marki YORK FITNESS dedykowane są tylko do korzystania domowego i są zgodne z zasadniczymi wymogimi Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz.U. Z 2003r. Nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA produktu: