York Fitness X210 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem York Fitness X210 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
York Fitness X210 Perform
1499.00
OleOle!
Orbitrek York Fitness X210 Perform
1505.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny YORK FITNESS X210 Perform + DARMOWY TRANSPORT!
1505.00
ELECTRO.pl
Orbitrek magnetyczny YORK FITNESS X210 Perform
1599.99
Media Expert
Trenażer eliptyczny York Fitness X210
1919.00
Perfectsport

Parametry

Producent:York Fitness
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 46 kg
Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

OPIS: Nowość York Fitness, model z linii Perform. Magnetyczny trenażer z 32-stopniową, elektroniczną regulacją zakresu obciążenia i przeróżnym zestawem programów treningowych. Dzięki unikalnej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Raduje się zainteresowaniem osób, które prowadzą intensywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, iż pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami jedynie nogami. Przy zaangażowaniu ramion w trakcie treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy dłoni, pracują także dolne partie ciała tj. Mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu udoskonala wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także produktywnie modeluje sylwetkę.
Wszystkie trenażery eliptyczne firmy YORK FITNESS przeznaczone są tylko do korzystania domowego i są zgodne z zasadniczymi wymogimi Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie towarów (Dz.U. Z 2003r. Nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA artykułu: