Philips 40178/55/16 - Lampa wisząca dziecięca MYKIDSROOM IRIDIA 1xE27/20W/230V promocja 2019

Cena333.26
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Liderlamp.pl Tylko u nas wyprzedaże do -70%

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj wisząca

Opis

atrybuty produktu

 • Ciepłe, białe światło

  Światło może mieć rozmaite temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa marki Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zagwarantuje przytulną atmosferę.

 • Do zestawu za każdym razem dołączamy żarówki marki Philips

  W komplecie znajdują się wysokiej jakości, energooszczędne żarówki Philips EcoLamp, które pozwalają osiągnąć najkorzystniejszy efekt oświetleniowy.

 • Oszczędność energii

  Ta energooszczędna lampa producenta Philips zużywa mniej energii klasyczne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Dla dzieci

  Ta lampa firmy Philips do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najistotniej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Jednak lampa ta pozostała także zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie: jest chłodna w dotyku, solidna i pokryta nietoksyczną farbą.

 • Wysokość oprawy wiszącej można prosto regulować

  Oprawa wisząca marki Philips jest zaopatrzona w długie przewody, co gwarantuje obszerniejszą elastyczność podczas instalacji oraz po jej zakończeniu. Wybierz stosownyą wysokość w zależności od potrzeb.