Philips 71889/30/16 - Dziecięca lampa stołowa STAR WARS DARTH VADER LED/3xAA, 71889/30/16 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips 71889/30/16 - Dziecięca lampa stołowa STAR WARS DARTH VADER LED/3xAA, 71889/30/16 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
DARTH VADER 71889/30/16 PHILIPS LAMPKA NOCNA STOŁOWA
44.99
LUNA OPTICA
DARTH VADER LAMPKA STOŁOWA 71889/30/16 STAR WARS PHILIPS
49.00
Kolorowe Lampy

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj stojąca
Bohater Star Wars

Opis

 • Dla dzieci

  Ta opracowana poprzez marki Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najmocniej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Artykuł został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • rewelacyjna lampa do tworzenia przyjemnego nastroju w pokoju dziecka
  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   technologia LED wykorzystana w tej lampie to nieszablonowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie słusznej efektywności oświetlenia, a także akcentuje i ożywia odcienie w pokoju dziecka.

  • Ciepłe, białe światło

   Światło może mieć rozmaite temperatury barwowe oznaczane przy pomocy jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów gwarantują ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca ciepłe, białe światło gwarantujące przytulny nastrój.

  • Przycisk włączania / wyłączania na lampie
   • Dyskretnie umieszczony na oprawie przycisk nieskomplikowane włączanie i wyłączanie światła.

   • automatyczne wyłączanie zasilania po 15 minutach

    Ta lampa biurkowa samoczynnie wyłączy się po 15 minutach w celu wydłużenia żywotności baterii.

   • Działanie bateryjne — 3 x AA (baterie niedołączone do zestawu)

    Ta lampa działa na 3 baterie AA. Odpowiednie są wszystkie baterie w tym rozmiarze, jednak nie należy używać jednocześnie najróżniejszych rodzajów baterii. Baterie nie są załączone do zestawu.

   • Chłodna w dotyku i przyjazna dzieciom

    Ta lampa jest w pełni bezpieczna dla dzieci, ponieważ wyprodukowano ją z tworzyw przyjaznych dzieciom, a także użyto źródła światła LED, które są za każdym razem zimne w dotyku.

   • wytrzymałość i oporność na upadki

    Ten artykuł jest trwały i odporny na upadki. Nie ma ostrych krawędzi i jest stworzony z wytrzymałego materiału. Dzięki czemu będziesz posiadać pewność, że Twoje dziecko może beztrosko się bawić.