Dayco Pasek rozrządu chrysler concorde 3,2 / 3,5 v6 promocja 2019

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie usaolkusz

Parametry

Producent:DAYCO
Kategoria:Paski rozrządu
Marka pojazdu Chrysler

Opis

Pasek rozrządu silnika niezwykle dobrej marki DAYCO do samochoduChryslerConcorde 3,2 V6 1998-2001Concorde 3,5 V6 1998-2004cena za 1 sztZlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika.Uwaga!Żywotność paska rozrządu określa nie tylko przebieg, ale i wiek samochodu.

Jeśli ktoś w ciągu 5 lat przejedzie zaledwie 20 000 km i tak będzie musiał wymienić przynajmniej sam pasek rozrządu.W większości przypadków pasek rozrządu wymienia się co 90 000 km, lub - jeszcze lepiej - co 60 000 km.

Dla pewności wraz z wiekiem auta warto ten okres skracać. Okres do pierwszej zamiany „kompletu rozrządu" w fabrycznie nowym aucie powinien być nieco dłuższy niż w silniku dziesięcioletnim, gdzie tu i ówdzie sączy się olej.

Obowiązkowo wymieniamy niezbędne elementy napędu rozrządu w użytkowanych samochodach świeżo nabytych, które takowej podmiany nie posiadają udokumentowanej.dane o firmie DAYCODayco to czołowa firma grupy Mark IV Automotive projektuje, rozwija i produkuje kompletne zestawy transmisji mocy stanowiące pierwsze wyposażenie sprzętów, oryginalne części zamienne i zestawy będące w sprzedaży rynkowej w sektorach: samochodowym, pojazdów przemysłowych, sprzętów do robót ziemnych, urządzeń rolniczych i motocykli.Wszystkie zakłady produkcyjne marki Dayco spełniają warunki norm jakościowych określonych przez międzynarodowe atesty (ISO 9000, ISO 9001, QS 9000 i ISO 14001) i dokumenty wystawiane przez klientów, konstruktorów w zakresie pierwszego wyposażenia.

min. ChryslerDayco dostarcza postępowe rozwiązania technologiczne swoim klientom – najważniejszym światowym konstruktorom samochodów, żeby zapewnić maksymalną jakość układów i bezusterkowość ich pojazdów. Dlatego również Dayco ciągle inwestuje w poszukiwanie nowych tworzyw, jak ponadto w rozwój najnowocześniejszych rozwiązań, aby z wyprzedzeniem zaspokoić kryteria silników jutra.DAYCO AFTERMARKET MISSIONDostarczyć na niezależny rynek kompletną i stale uaktualnianą gamę wysokiej jakości komponentów układu przekazywania mocy, o jakości oryginalnej albo ekwiwalentnej do oryginalnej.Zapewnić swoim klientom konieczne usługi i pomoce, aby mogli przodować we własnym sektorze....