Dayco Pasek rozrządu chrysler pacifica 3,5 / 4,0 v6 promocja 2019

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie usaolkusz

Parametry

Producent:DAYCO
Kategoria:Paski rozrządu
Marka pojazdu Chrysler

Opis

Pasek rozrządu silnika bardzo prawidłowej producenta DAYCO do samochoduChryslerPacifica 3,5 V6 2004-2007Pacifica 4,0 V6 2007-2008cena za 1 sztZlekceważenie terminu podmiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika.Uwaga!Żywotność paska rozrządu określa nie tylko przebieg, ale i wiek samochodu.

Jeśli ktoś w ciągu 5 lat przejedzie zaledwie 20 000 km i tak będzie musiał wymienić przynajmniej sam pasek rozrządu.W większości przypadków pasek rozrządu wymienia się co 90 000 km, albo - jeszcze lepiej - co 60 000 km.

Dla pewności wraz z wiekiem auta warto ten okres skracać. Okres do pierwszej zamiany „kompletu rozrządu" w fabrycznie nowym aucie powinien być nieco dłuższy niż w silniku dziesięcioletnim, gdzie tu i ówdzie sączy się olej.

Obowiązkowo wymieniamy konieczne części napędu rozrządu w używanych samochodach świeżo nabytych, które takowej wymiany nie mają udokumentowanej.informacje o firmie DAYCODayco to czołowa marka grupy Mark IV Automotive projektuje, rozwija i produkuje kompletne zestawy transmisji mocy stanowiące pierwsze wyposażenie urządzeń, oryginalne części zamienne i zestawy będące w sprzedaży rynkowej w sektorach: samochodowym, pojazdów przemysłowych, maszyn do robót ziemnych, urządzeń rolniczych i motocykli.Wszystkie zakłady produkcyjne firmy Dayco spełniają warunki norm jakościowych określonych przez międzynarodowe certyfikaty (ISO 9000, ISO 9001, QS 9000 i ISO 14001) oraz atesty wystawiane przez konsumentów, konstruktorów w zakresie pierwszego wyposażenia.

min. ChryslerDayco dostarcza nowoczesne rozwiązania technologiczne swym klientom – najważniejszym światowym konstruktorom samochodów, aby zapewnić maksymalną jakość układów i bezusterkowość ich pojazdów. Dlatego też Dayco ciągle inwestuje w poszukiwanie nowych tworzyw, jak również w rozwój innowacyjnych rozwiązań, aby z wyprzedzeniem zaspokoić wymagania silników jutra.DAYCO AFTERMARKET MISSIONDostarczyć na niezależny rynek kompletną i stale uaktualnianą gamę wysokiej jakości komponentów układu przekazywania mocy, o jakości oryginalnej albo ekwiwalentnej do oryginalnej.Zapewnić swoim klientom konieczne usługi i pomoce, aby mogli przodować we własnym sektorze....