NAC CST52-45AO promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem NAC CST52-45AO oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pilarka spalinowa NAC CST52-45AO
449.99
Media Expert
Pilarka spalinowa NAC CST52-45AO + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
449.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:NAC
Kategoria:Piły łańcuchowe

Opis

Piła łańcuchowa spalinowa CST52-45AO Nac to postępowe urządzenie wyposażone w mocny, dwusuwowy silnik o obszerności 51 cm³ i mocy równej 3 KM. Długość prowadnicy wynosi 45 cm. Obudowa stworzona pozostała z wysokiej jakości tworzyw.

Pilarka świetnie radzi sobie w każdych warunkach – zarówno w pracach ogrodowych, jak i leśnych. Wysoki moment obrotowy powoduje, że łańcuch nie zacina się choćby przy cięciu grubych gałęzi, a samoczynne smarowanie uniemożliwia zatarciu urządzenia.

pokaźnym atutem pilarki jest system antywibracyjny, gwarantujący wysoki komfort użytkowania zwłaszcza przy dłuższej i cięższej pracy. Urządzenie zaopatrzone zostało w niezawodny gaźnik producenta NAC. Jednocześnie łańcuch, jak i prowadnicę wyprodukowała amerykańska, uwielbiana producent OREGON.

Dodatkowym plusem jest nieduża waga urządzenia i funkcjonalny uchwyt z manetką gazu. Mechanizm natychmiastowego zatrzymania łańcucha zapewnia bezpieczeństwo pracy. Znajdujący się w zestawie przeźroczysty pojemnik z podziałką, ułatwia przygotowanie mieszanki paliwowej.

Gwarancja Door to Door zagwarantuje nieszablonowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie producent zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt.

Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem producenta NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych artykułów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji producenta NAC.