Renu multiplus 120 ml marki Bausch & lomb promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Renu multiplus 120 ml marki Bausch & lomb oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
ReNu MultiPlus, 120 ml
13.49
LensEye
Renu MultiPlus - 120ml
13.80
internetsoczewki
ReNu MultiPlus, 120 ml
13.99
Punkt Soczewek
Renu Multiplus 120ml
15.00
VivaSoczewki.pl
Renu Multiplus 120ml
15.00
LensMania
Renu Multiplus 120ml
15.13
LensTown.pl
ReNu MultiPlus, 120 ml
16.99
Odlotowe Soczewki
ReNu Multiplus 120 ml
19.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 120 ml

Opis

Renu Multiplus to wielofunkcyjny sprawdzony płyn dezynfekujący marki Bausch&Lomb gwarantujący długofalowy komfort ochronę i nawilżenie. Może być stosowany do miękkich soczewek kontaktowych w tym także soczewek silikonowo - hydrożelowych. Zagwarantuje delikatne, ale produktywne działanie. To jeden z najwyżej ocenianych płynów do pielęgnacji soczewek na rynku. Czyści, nawilża, eliminuje lipidy, drobnoustroje, osady białkowe i inne niewielkie skażenia z soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn Bausch&Lomb Renu MulitiPlus jest zalecany do chemicznej (nie termicznej) dezynfekcji, codziennego czyszczenia, usuwania osadów białkowych, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich wariantów soczewek miękkich.

Renu MultiPlus to wyjątkowe połaczenie specjalnych elementów, które wspódziałaja ze łzami w celu zapewnienia własciwego nawilżania i czystosci soczewek.

  • Poloksamina: usuwa skażenia i osady, które moga formujec się podczas noszenia soczewek kontaktowych. Zwiększa zdolnosć soczewek do nawilżania.
  • Aleksydyna: wspaniale, współdziała z systemem MoistureLoc, zapeniajac wyjatkowa skutcznosć przeciwko chorobotwórczym drobnoustroja oka.
  • Hydranate: eliminuje osady białkowe; nie jest konieczny dodatkowy preparat enzymatyczny