Renu multiplus 120 ml marki Bausch & lomb promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Renu multiplus 120 ml marki Bausch & lomb oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
ReNu Multiplus 120 ml
13.59
Soczewki365.pl
Renu MultiPlus - 120ml
13.80
internetsoczewki
ReNu MultiPlus, 120 ml
16.99
Odlotowe Soczewki
ReNu Multiplus 120 ml
19.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 120 ml

Opis

Renu Multiplus to wielofunkcyjny sprawdzony płyn dezynfekujący marki Bausch&Lomb gwarantujący długotrwały komfort ochronę i nawilżenie. Może być stosowany do miękkich soczewek kontaktowych w tym także soczewek silikonowo - hydrożelowych. Zapewnia subtelne, ale produktywne działanie. To jeden z najwyżej ocenianych płynów do pielęgnacji soczewek na rynku. Czyści, nawilża, eliminuje lipidy, drobnoustroje, osady białkowe i inne małe skażenia z soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn Bausch&Lomb Renu MulitiPlus jest zalecany do chemicznej (nie termicznej) dezynfekcji, codziennego czyszczenia, usuwania osadów białkowych, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich typów soczewek miękkich.

Renu MultiPlus to wyjątkowe połaczenie specjalnych komponentów, które wspódziałaja ze łzami w celu zapewnienia własciwego nawilżania i czystosci soczewek.

  • Poloksamina: eliminuje skażenia i osady, które moga tworzyc się w trakcie noszenia soczewek kontaktowych. Rozszerza zdolnosć soczewek do nawilżania.
  • Aleksydyna: perfekcyjnie, współdziała z systemem MoistureLoc, zapeniajac wyjatkowa skutcznosć przeciwko chorobotwórczym drobnoustroja oka.
  • Hydranate: usuwa osady białkowe; nie jest potrzebny dodatkowy preparat enzymatyczny